Izlases 22.09.2019 21:00

Kuģis un Krištopāns lieliski, “Vardar” gūst vēl vienu uzvaru Čempionu līgā

Šovakar EHF Čempionu līgas spēlē lielisku sniegumu demonstrēja Latvijas nacionālās izlases handbolisti Artūrs Kuģis un Dainis Krištopāns, kuri palīdzēja Skopjes “Vardar” ar rezultātu 32:27 pieveica “Porto Soforma”.

“Vardar” neaizvadīja to labāko spēles pirmo puslaiku, pēc kura bija iedzinējos ar 14:16. Otrajā spēles daļā “Vardar” uzlaboja savu sniegumu abos laukuma galos, tostarp izcilu sniegumu vārtos demonstrēja Kuģis. “Vardar” lauza spēles gaitu un galarezultātā pat uzvarēja ar itin pārliecinošu 32:27.

Dainis Krištopāns šajā spēlē pa vārtiem meta 12 reizes un ar septiņiem vārtu guvumiem bija dalīti rezultatīvākais “Vardar” spēlētājs. Septiņi vārti arī Ivanam Čupičam. Kuģis šajā mačā sasniedza ļoti labu atvairīto metienu procentu, tiekot galā ar desmit no 25 pretinieku metieniem.

“Sajūtas pēc mača ir labas. Esam izcīnījuši uzvaru, tas bija pats galvenais. Sākums nebija tas labākais, iekritām pēc pašu kļūdām un saņēmām ātros pretuzbrukumus. Otrajā puslaikā tā vairs nebija. Pirms spēles daudz analizējām pretiniekus. Vārtsargi zinājām, ka būs daudz metienu no līnijas (6m) vai no malām, jo “Porto” patīk spēlēt ar septiņiem laukuma spēlētājiem. Pirmās desmit minūtes biju satraucies. Nebiju līdz šim vēl spēlējis tādā līmenī un pie tāda skatītāju atbalsta.

Labi, ka bija puslaika pārtraukums, kurā man bija iespēja nomierināties un pārrunāt metienus ar mūsu vārtsargu treneri. Tieši tas bija galvenais otrajā puslaikā, lai to atcerētos un koncentrētos uz savu darbu. Tagad tikai atliek turpināt strādāt un visiem kopā tiekties uz savu mērķi, kas šajā sezonā Čempionu līgā ir “Final 4″ turnīra sasniegšana,” tā pēc spēles sarunā ar LHF pastāstīja “Vardar” vārtsargs Artūrs Kuģis.