Izlases Vīriešu izlase 01.06.2019 21:00

Krištopāns nodrošina “Vardar” vietu Čempionu līgas fināla

Latvijas handbola izlases līderis Dainis Krištopāns sestdienas vakarā nodemonstrējis pasaules elites handbolista sniegumu, ar desmit vārtiem nodrošinot Maķedonijas kluba Skopjes “Vardar” uzvaru EHF Čempionu līgas pusfināla spēlē pret Spānijas vadošo klubu “Barca Lassa”.

Jāpiemin, ka šajā spēle kārtību laukumā nodrošināja Latvijas vadošais tiesnešu duets Renārs Līcis un Zigmārs Sondors, kuri turpina regulāri nopelnīt nozīmējumus darbam svarīgākajās pasaules handbola cīņās.

“Vardar” šajā spēlē nodemonstrēja ļoti spēcīgu komandas raksturu, jo vēl pēc spēles pirmā puslaika Krištopāna pārstāvētā komanda bija iedzinējos ar septiņu vārtu deficītu – 9:16. “Vardar” otrajā puslaikā spēja lauzt spēles gaitu, par galveno Maķedonijas kluba ieroci kļūstot Krištopānam. “Vardar” izskaņā veica 3:1 izrāvienu un izcīnīja uzvaru ar 29:27.

Latvijas izlases handbolists Dainis Krištopāns kļuva par pārliecinoši spilgtāko šīs spēles zvaigzni – latvietis izpildīja 14 metienus pa vāŗtiem un guva desmit vārtus. Igors Karačičs ar pieciem vārtiem bija otrs rezultatīvākais spēlētājs “Vardar” sastāvā.

“Vardar” pretiniece svētdien finālā būs Ungārijas spēcīgākā komanda “Telekom Veszprem”, kas savā pusfinālā ar 33:30 pieveica Polijas klubu “Viva Kielce”. Finālspēles sākums paredzēts pulksten 19:00.