Mūsējie ārzemēs 18.02.2021 14:27

Krištopāns ar diviem vārtiem palīdz PSG revanšēties pret “Meshkov”

_jhb3887

Latvijas izlases handbolista Daiņa Krištopāna pārstāvētais handbola klubs Parīzes “Saint-Germain” (PSG) savā laukumā izcīnīja piekto uzvaru EHF Čempionu līgā, ar rezultātu 33:26 pārliecinoši apspēlējot Brestas “Meshkov” handbolistus.

Parīziešiem šī spēle bija svarīga, jo sezonas pirmajā mačā pret “Meshkov” nācās piedzīvot negaidītu zaudējumu ar minimālu vārtu starpību – 32:31.

Šoreiz tādu spēles scenārija attīstību PSG handbolisti nepieļāva. Jau spēles 7. minūtē viņi izvirzījās vadībā ar trīs vārtu pārsvaru, noturot to līdz pat puslaika beigām un dodoties pārtraukumā ar rezultātu 15:12.

Lai gan otrā puslaika sākums veiksmīgāks izdevās tieši Brestas handbolistiem, spēles 39. minūtē izlīdzinot rezultātu ar 18:18, PSG drīz vien atguvās, pagrieza situāciju sev par labu un līdz spēles beigām guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 33:26.

Dainim Krištopānam šajā spēlē no pieciem metieniem pa pretinieku vārtiem izdevās būt precīzam divas reizes, vienu reizi gūstot vārtus no ārējās līnijas, bet otrus vārtus netipiski sev gūstot ātrajā uzbrukumā. Vēl Dainim izdevās arī divas reizes bloķēt pretinieku metienus.

Rezultatīvākais Parīzes “Saint-Germain” rindās bija Benuā Kunkū ar astoņiem vārtiem, kā arī septiņus vārtus guva Kamils Sipržaks.

Šī bija piektā uzvara Parīzes komandai pēc aizvadītām astoņām spēlēm, kas ierindo to certutajā vietā EHF Čempionu līgas turnīra tabulā. Taču jāpiemin fakts, ka visas pirmā trijnieka komandas ir aizvadījušas vairāk spēļu, kas dod PSG iespēju turnīra tabulā pakāpties augstāk.

Nākamo spēli Daiņa Krištopāna pārstāvētais klubs aizvadīs 20. februārī, kad Francijas augstākās līgas ietvaros tiksies ar “Chartres”, savukārt 23. februārī norisināsies vēl viena Čempionu līgas spēle pret šī brīža A grupas līderiem Polijas handbola klubu Lomzas “Vive Kielce”.