Izlases 16.10.2020 13:32

Krištopānam un PSG pirmā uzvara Čempionu līgā, panākumu Francijas līgā izcīna Dudes pārstāvētā “Limoges”

Vakardien panākumus izcīnīja gan Daiņa Krištopāna Parīzes "Saint-Germain", kas Čempionu līgā ar 35:29 uzvarēja norvēģu "Elverum", gan Ingara Dudes "Limoges", kas ar 30:26 apspēlēja "Cesson Rennes-Metropole".

PSG iepriekšējās divās Čempionu līgas spēlēs piedzīvoja divus minimālus zaudējumus pret "Flensburg" (28:29) un Brestas "Meshkov" (31:32). Ceturtdien franču grandam bija jātiekas pret "Elverum". Jau no paša mača sākuma Krištopāna klubs apliecināja savu favorītstatusu, izvirzoties vadībā ar 9:4, tomēr viesi no Norvēģijas vēlāk spēja pietuvoties (11:10).

Pirmo puslaiku PSG noslēdza ar 17:13 pārsvaru, un nākamajās 30 minūtēs norvēģi diezgan ilgu laiku turējās braši pretī. Pretiniekus salauzt Francijas čempioniem izdevās pie rezultāta 23:21, gūstot četrus bezatbildes vārtus un panākot 27:21. PSG izdevās izcīnīt sezonas pirmo uzvaru Čempionu līgā (35:29). Lai gan komanda uzvarēja, Krištopānam šī nebija labākā spēle individuāli. Latvietis sešreiz meta pa vārtiem, tomēr tikai viens metiens bija precīzs.

Tikmēr tajā pašā vakarā Francijas čempionātā sīvā cīņā uzvaru izbraukumā izcīnīja Ingara Dudes "Limoges". Kluba debijas sezonas augstākajā līgā pagaidām ir izdevusies. Pēc piecām čempionāta spēlēm "Limoges" rēķinā ir septiņi punkti (trīs uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums).

Vakardien "Cesson Rennes-Metropole" bija nelieli favorīti, un no mača sākuma līdz 46. minūtei atradās vadībās ar nelielu pārsvaru. Otrā puslaika vidū iniciatīvu pārņēma "Limoges", kas galotnē nospēlēja daudz labāk un izcīnīja 30:26 uzvaru. Dude bija mača pieteikumā, bet nedevās laukumā.