Izlases Vīriešu izlase 06.12.2020 18:34

Krištopānam trīs vārti pārliecinošā Parīzes “Saint-Germain” uzvarā

Latvijas handbola izlases spēlētājs Dainis Krištopāns šovakar, 6. decembrī, guva trīs vārtus Francijas augstākās handbola līgas “Lidl Starleague” spēlē pret handbola klubu “Chartres Metropole”, tādējādi palīdzot izcīnīt pārliecinošu uzvaru savai pārstāvētajai komandai Parīzes “Sain-Germain” ar rezultātu 36:23.

Jau no spēles pirmajām minūtēm bija redzams, ka laukumā dominē Parīzes spēlētāji. Spēles pirmajās četrās minūtēs viņi jau bija guvuši četrus vārtus, bet savos vārtos neielaiduši nevienu bumbu, izvirzoties vadībā ar rezultātu 4:0. Lai gan pēc tam viesiem  “Chartres Metropole” arī beidzot izdevāsgūt vārtus, tomēr mājinieki turpināja palielināt pārsvaru,pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 20:9.

Otrajā puslaikā mājiniekiem neizdevās tik viegls sākums. Lai gan viņi nezaudēja iegūto vārtu pārsvaru, tomēr arī atrāviens vairs neizdevās, un spēle norisinājās līdzīgāk. Neskatoties uz to, viesiem neizdevās atgūt zaudēto pirmajā puslaikā, tāpēc spēlē uzvaru svinēja Parīzes “Saint-Germain” ar rezultātu 36:23.

Dainis Krištopāns šajā mačā uzvaru mājiniekiem palīdzēja gūt ar trīs rezultatīviem vārtiem no kopumā izdarītiem sešiem metieniem. Vēl viņš vienu reizi bloķēja pretinieku metienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kā arī pieļāva divas tehniskās kļūdas.

Šī Parīzes handbola klubam bija 10 spēle Francijas augstākās handbola līgas ietvaros šosezon. Līdz šim tas nav piedzīvojis nevienu zaudējumu. Parīzes “Saint-Germain” turnīra tabulā ieņem pirmo vietu ar izcīnītiem 18 punktiem.

Lai gan 10. decembrī "Saint-Germain" bija paredzēts aizvadīt spēli Eiropas Handbola federācijas Čempionu līgā pret Daiņa Krištopāna bijušo handbola klubu "Vardar", tomēr Covid-19 izplatības ierobežojumu dēļ šis mačs tika pārcelts. Līdz ar to, nākamo maču Dainis Krištopāns aizvadīs izbraukumā, spēlējot Francijas augstākajā handbola līgā 13. decembrī pret “HBC Nantes”.