Federācija 09.11.2022 20:53

Kas gaidāms 11.-13. novembra nedēļas nogalē? 

2022. gada 11.-13. novembra nedēļas nogales kalendārs (1)

Šīs nedēļas izskaņa solās būt notikumiem bagāta. Lāčplēša diena tiks aizvadīta patriotiskās noskaņās “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”, bet visas nedēļas nogales garumā gaidāmas 15 spēles gan Latvijas čempionāta 1. līgas un virslīgas vīriešiem, kā arī virslīgā sievietēm, gan arī Baltijas Handbola līgas ietvaros.

Piektdien, 11. novembrī, Rimi Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas handbola federācijas, sadarbībā ar Rīgas domi, organizētais “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”. Pasākums veidots ar mērķi bērniem sniegt iespēju sacensties mini handbolā ar saviem vienaudžiem no visas Latvijas, kā arī citām valstīm, veicinot fizisko aktivitāti un iespēju izglītoties par veselīgu dzīvesveidu.

Lai pasākumam radītu īpašu svētku noskaņu, LHF aicinātais DJ parūpēsies, ka tiek atskaņotas tikai latviešu patriotiskās dziesmas. Tāpat arī dalībnieki un apmeklētāji būs aicināti izmantot kādu Latvijas svētku tematikai piemērotu atribūtu.

Mini handbola sacensībām pieteikušies jau ap 400 dalībnieku un vairāk kā 50 meiteņu un zēnu komandu no visas Latvijas, kā arī Lietuvas un Igaunijas, dažādās vecuma grupās. Būtiski, ka pēc sacensībām tiks apbalvoti visi dalībnieki ar mērķi bērniem veicināt pozitīvu sportisko garu un vairot interesi par handbolu.

Turklāt, papildus sacensībām tiks nodrošinātas dažādas brīvā laika aktivitātes, tai skaitā šķēršļu joslas un ekipējuma iepazīšana kopā ar Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku pārstāvjiem, elektrisko bungu spēlēšana pie Andžeja Grauda Bungu skolas pārstāvjiem, mešana mērķī ar bumbu, radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Visas dienas garumā dalībniekiem būs iespēja minēt krustvārdu mīklu. Atjautīgākie iegūs pārsteiguma balvas.

Pasākuma sākums no plkst. 10:00. Mini handbola sacensību sākums plkst. 10:30. Ieeja pasākumā un dalība mini handbola sacensībās bezmaksas.

Sestdien gaidāma spēle ASK Zemessardze/LSPA komandai, kura pēc 13 gadu pauzes ir atgriezusies Baltijas Handbola līgā. Pirmā spēle šajā nedēļas nogalē zemessargiem kopā ar Lietuvas komandu HC Dragunas ASK sporta zālē plkst. 17.00. Šoreiz ar īpašu priekšnesumu handbolistu zīmīgajā notikumā sveiks Zemessardzes orķestris.

Sieviešu virslīgā SK Latgols komandai gaidāmas divas spēles – sestdien pret LSPA, bet svētdien pret Stopiņu PHK komandu.

1. līgā vīriešiem Dobeles attīstības komandai trīs spēles trīs dienās – divas atbildes spēles pret Ulbroka SK un SK Latgols juniori, iepriekšējās dobelniekiem piekāpjoties komandām, bet trešā spēle pret HK S&A. SK Latgols juniori komandai šajā nedēļas nogalē arī spēle pret RPI-S handbolistiem, savukārt pirmo reizi šajā sezonā laukumā spēkiem mērosies Ulbroka SK un ONSC/HK Ogre komandas. 

Virslīgā vīriešiem tikai viena spēle – ZRHK Tenax Dobele pret HK Vaiņode. Taču ZRHK Tenax Dobele šī nebūt nav vienīgā spēle šajā nedēļas nogalē. Pirms Latvijas čempionāta spēles tiks aizvadīta Baltijas Handbola līgas spēle. Pie sevis viesos dobelnieki uzņems SK Tapa/N.R Energy komandu no Igaunijas.

Visām spēlēm būs iespējams sekot līdzi tiešraidēs mūsu mājaslapā, Youtube un Facebook kontos, kā arī BHL Youtube kontā.

Spēļu kalendārs

Baltijas Handbola līga
12.11.22.
15:00VHC Sviesa – HC AmberB grupaSostines Tauras
16:00ZRHK Tenax Dobele – SK Tapa/N.R EnergyB grupaDobeles Sporta halle
16:00HC Tallinn – Põlva ServitiB grupaSõle Spordikeskus
17:00ASK Zemessardze/LSPA – HC DragunasA grupaASK sporta zāle
17:00HK Ogre/HYDROX – Granitas-KarysA grupaAizkraukle
13.11.22.
14:00ASK Zemessardze/LSPA – Granitas-KarysA grupaASK sporta zāle
15:00HK Ogre/HYDROX – HC DragunasA grupaAizkraukle
Latvijas čempionāts
11.11.22.
19:30ZRHK Dobele/DSS – Ulbroka SK1. līga vīriešiem Dobele
12.11.22.
12:30LSPA – SK LatgolsVirslīga sievietēmASK sporta zāle
14:30RPI-S – SK Latgols juniori1. līga vīriešiem ASK sporta zāle
18:00ZRHK Dobele/DSS – HK S&A1. līga vīriešiem Dobele
13.11.22.
13:00ZRHK Dobele/DSS – SK Latgols juniori1. līga vīriešiem Dobele
13:00Stopiņu PHK – SK LatgolsVirslīga sievietēmUlbroka
15:00ONSC/HK Ogre – Ulbroka SK1. līga vīriešiem Ulbroka
16:00ZRHK Tenax Dobele – HK VaiņodeVirslīga vīriešiemDobele