Federācija 25.09.2022 14:43

HK Ogre/Hydrox Salaspilī pieveic SK Latgols

patsu

Šodien LHF virslīgā vīriešiem norisinājās viena spēlē, kurā HK Ogre/Hydrox aizvadīja otro spēli mazāk nekā 24 stundu laikā. Vakar ogrēniešiem izcīnīja uzvaru pār ASK Zemessardze/LSPA handbolistiem (31:29), savukārt šodien Salaspils sporta namā uzņēma viesos no Ludzas – SK Latgols komandu.

Šīs dienas spēlei bija gluži cits scenārijs nekā vakardienas spēlei. Jau pirmajās minūtēs HK Ogre/Hydrox komandai izdevās iegūt pārsvaru, kuru ogrēnieši saglabāja ne tikai līdz pirmā puslaika izskaņai (24:15), bet līdz pat spēlēs beigām, turklāt spēles gaitā spējot to arī dubultot – 42:26. Spēles beigu rezultāts – 46:31.

HK Ogre/Hydrox – SK Latgols         46:31 (24:15)
HK Ogre/Hydrox –
Patsykailik 13, Jomants 12, Lielais 7, Putniņš 5, Haisa 4, Averjanovs 2, Renfordt 2, Kušners 1
SK Latgols –
Kušners Elgars 6, Kušners Edijs 6, Mikijanskis 5, Vaškevičs 4, Matvejenko 3, Kušners Deivids 2, Pavlovičs 2, Kodaļevs 1, Ivulāns 1, Rozenbergs 1

Nākamā LHF vīriešu handbola virslīgas spēle norisināsies trešdien, 28. septembrī, plkst. 19:30, kad Dobelē tiksies ZRHK Tenax Dobele un MSĢ komandas.