U17 sieviešu izlase 09.08.2021 11:43

EČ U17: LATVIJA-TURCIJA

rsz_dsc_3019

Šodien trešo spēli trīs dienu laikā aizvadīs Latvijas U17 sieviešu izlase. Kā, ziņots, pirmajās divās čempionāta spēlēs Latvijas izlase piekāpās Islandes un Baltkrievijas valstsvienībām. Šodien spēlē plkst. 15:00 ar Turcijas komandu. Kā, ierasts, spēles tiešraide – https://ehftv.com/home.

Pirms spēles sazinājāmies ar komandas galveno treneri Vitu Brikmani. Vispirms jautājām par Enijas traumas nopietnību un kā jūtas pati Enija. Trenere saka, ka pati Enija jau domā un gatavojas spēlei pret Poliju, bet, apjaušot traumas nopietnību, protams, trenere saprot, ka vispirms jāsagaida padziļinātāki izmeklējumi. Par to kā jūtas pārējā komanda pēc divām spēļu dienām, trenere nosaka, ka šorīt tika aizvadīts rīta treniņš, un var just nogurumu, it īpaši spēlētājām, kurām ir liels spēles laiks, tāpat liela slodze ir vārtsargiem. Bet meitenes ir gatavas spēlei. Tāpat Vita sniedza nelielu komentāru par pirmajām divām spēlēm un, kas, viņasprāt, neizdevās – “Pirmajā spēlē neapmierināja pirmā puslaika daudzās tehniskās kļūdas, kā rezultātā islandietes sameta daudz metienus ātrajos un pus ātrajos uzbrukumos, otrajā puslaikā jau izlīdzinājām spēli.” Savukārt par spēli pret Baltkrieviju trenere saka:” Spēlē pret Baltkrieviju pirmajā puslaikā uzbrukumā spēlējām pārliecināti, savukārt vārtos lieliska bija Laura Hansone. Protams, ka sāpīgs trieciens visām bija komandas kapteines Enijas trauma, kas daļēji varbūt pagrieza spēli mums nevēlamajā virzienā. Otrajā puslaikā aizsardzībā nespējām tikt galā ar pretinieku ārējiem metieniem.” Par šodienas pretiniecēm, turcietēm, Latvijas izlases trenera norāda, ka aizsardzībā viņas spēlē agresīvi un uz noraidījumu robežas, mēs nedrīkstam nobīties un jāiet uzbrukumā līdz galam, lai gūtu vārtus , vai dabūtu 7m soda metiena izpildi. Pašām aizsardzībā jāspēlē agresīvāk, neatļaujot pretiniecēm spēlēt savu ilgo uzbrukumu un jāspēj pāriet pus ātrajā uzbrukumā.

B apkašgrupas tabula:

Islande2:0+21
Baltkrievija1:1+18
Polija1:0 +1
Turcija0:2 -10
Latvija0:2 -30

Latvijas izlasei rīt čempionātā brīvdiena, bet 11. augustā, plkst. 13:00 spēle ar Poliju.