Izlases Vīriešu izlase 04.12.2020 23:09

Dudem divu minūšu noraidījums zaudētā “Lidl Starleague” spēlē pret “Saint-Raphael”

Šovakar, 4. decembrī, Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starleague” spēli aizvadīja Latvijas handbola izlases spēlētājs Ingars Dude, kur pārstāv komandu “Limoges”. Viņa komanda devās izbraukuma spēlē, lai cīnītos par uzvaru pret “Saint-Raphael” handbolistiem. Tas viņiem arī neizdevās un šajā spēlē mājinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 35:30.

Lai gan pirmais puslaiks iesākās ļoti līdzīgi un neviena no komandām neizdevās nekādīgi atrauties, tomēr puslaika vidū veiksmīgāk nospēlēja mājinieki “Saint-Raphael”, tādējādi spēles 18. Minūtē atraujoties ar četru vārtu starpību (12:9). Tas lika “Limoges” galvenajam trenerim pieprasīt minūtes  pārtraukumu. Šis pārtraukums palīdzēja, lai Ingara Dudes komanda sāktu atgūties un “Limoges” sāka samazināt rezultāta starpību, tomēr pilnībā zaudēto neizdevās atgūt līdz puslaika beigām un tādējādi pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu “Saint-Raphael” pārsvaru (16:15).

Otrais puslaiks viesiem atkal iesākās neveiksimīgi un jau spēles 34. minūtē atkal “Limoges” bija iedzinējos ar četriem vārtiem (20:16). Spēles turpinājumā nekādīgi neizdevās lauzt spēles gaitu un samazināt šo vārdu starpību, gluži otrādi, vienu brīdi pat nonāktot iedzinējos ar sešiem vārtiem. Tādējādi šī spēle noslēdzās ar rezultāti 35:30.

Ingars Dude šajā spēlē neizdarīja nevienu metienu un līdz ar to arī neguva nevienus vārtus, bet spēles 10. minūtē nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

“Limoges” pēc šī zaudējuma saglabā otro vietu Francijas augstākās handbola līgas kopvērtējumā un aizvadītām 11 spēlēm ir izcīnījuši 13 punktus, svinot sešas uzvaras, vienu neizšķirtu un piedzīvojot četrus zaudējumus.