Izlases Vīriešu izlase 27.11.2020 22:49

Dude ar vieniem vārtiem palīdz kaldināt “Limoges” sesto uzvaru

Piektdien, 27. novembrī, kārtējo regulārās sezonas spēli Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starligue” aizvadīja Latvijas handbola izlases spēlētāja Ingara Dudes pārstāvētais handbola klubs “Limoges”, kurš savā mājas zālē uzņēma “US Ivry” komandu. Uzvaru šajā mačā ar rezultātu 32:27 svinēja mājinieki.

Lai gan pirms šī mača Francijas augstākās handbola līgas turnīra tabulā abas komandas atradās katra savā galā – “Limoges” ieņēma otro vietu, bet “US Ivry” – priekšpēdējo jeb 15. vietu, jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā bija redzama līdzīga spēle. Līdz pat pirmā puslaika beigām nevienai no komandām neizdevās atrauties ar vairāk nekā divu vārtu starpību, tādējādi puslaikam noslēdzoties ar minimālu “Limoges” pārsvaru (16:15).

"Pirmajā puslaikā mums nedaudz bija problēmas aizsardzībā, daži robi bija un tāpēc arī spēle tik līdzīgi norisēja. Uzbrukums mums bija labs, bet bija jātiek galā ar aizsardzību", atzsīst Ingars Dude.

Otrā puslaika sākumā situācija laukumā mainījās, un jau pēc aizvadītām 10 minūtēm mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar piecu vārtu pārsvaru (23:18). Šo pārsvaru “Limoges” izdevās nosargāt līdz spēles beigām un uzvarēt ar rezultātu 32:27.

Dude norāda, ka otrajā pusalikā izdevās sakārtot nepilnības: "Otrajā puslaikā sakārtojām aizsardzību, spēlējām daudz ciešāk un tas deva rezultātu. Arī vārtsargs tika pamainīts un viņam izdevās svarīgās epizodēs palīdzēt komandai."

Ingars Dude šīs spēles “Limoges” komandas statistiku papildināja ar vienu vārtu guvumu un divreiz nopelnītu divu minūšu noraidījumu.

"No spēles kopumā nospēlēju 15 minūtes spēles sākumā. Divas neveiksmīgas epizodes un sanāca noplenīt divu minūšu noraidījumus. Treneris pēc otrā divu minūšu noraidījuma pieņēma lēmumu mani nomainīt, lai neiegūtu vēl trešās divas minītes. Pēc šīs maiņas tā arī laukumā neatgriezos. Šoreiz spēlēju gan aizsardzībā, gan uzbrukumā," savu sniegumu komentē Ingars Dude.

Šī “Limoges” bija sestā uzvara pēc aizvadītām 10 spēlēm “Lidl Starligue”, tādējādi nodrošinot sev otro vietu turnīra tabulā. Ingara Dudes pārstāvētā komanda šajā sezonā vienu reizi ir spēlējusi neizšķirti, kā arī piedzīvojusi trīs zaudējumus. Šī statistika “Limoges” kopvērtējuma tabulā dod 13 punktus.

Nākamo spēli “Limoges” aizvadīs izbraukumā 4. decembrī, tiekoties ar komandu “Saint-Raphaël”.