SynotTip handbola virslīga 24.04.2022 18:15

Dobele ceturtdaļfinālu sāk ar pārliecinošu uzvaru, Viljandi HC Baltijas čempioni

juzis

SynotTip handbola virslīgā pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīja ZRHK Tenax Dobele un Jūrmalas Sports komandas. Savās mājās svinot uzvaru ar rezultātu 42:29, dobelnieki sērijā izvirzās vadībā ar 1:0. Ceturtdaļfinālu spēles norisinās līdz kādas komandas divām uzvarām. Savukārt Igaunijas pilsētā Viljandi punkts tika likts Baltijas Handbola līgas sezonai.

• ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas Sports   42:29 (22:15)

Jau pirmajās desmit minūtēs ZRHK Tenax Dobele handbolisti panāca solīdu pārsvaru – 9:4, bet pēc spēlētām 20 minūtēm – 17:8. Dobelnieku rezultāts un pārsvars auga visai droši un pārliecinoši, tomēr līdz puslaikam jūrmalnieki nedaudz spēja rezultātā pietuvoties – 15:22. Otrā puslaika sākumā Jūrmalas Sports komandai izdevās rezultāta starpību vēl nedaudz samazināt – 17:22. Pēc tam gan sekoja Dobeles izrāviens un pēc otrajā puslaikā spēlētām divpadsmit minūtēm jau 10 vārtu starpība – 30:20. Mazāk nekā četras minūtes līdz spēlēs beigām – 40:26, savukārt spēlēs beigās plus 13 – 42:29. ZRHK Tenax Dobele rindās deviņi gūti vārti Ričardam Juzupam, bet 100% precizitāte Aleksandram Krastiņam, kuram septiņi no septiņiem. Jūrmalnieku sastāvā deviņi vārti Ivaram Grīnbergam, bet Ričardam Pusbarniekam – pieci.

ZRHK Tenax Dobele –
Juzups 9, Krastiņš 7, Pančenko 4, Arājs 4, Miķelsons 3, Kurzemnieks 3, Šuleiko 3, Ērmanis 3, Krūmiņš 2, Kreicbergs 2, Elferts 1, Politers 1
Jūrmalas Sports –
Grīnbergs 9, Pusbarnieks 6, Zariņš 6, Gulbis 4, Kuplis 1, Millers 1

Baltijas Handbola līgas 2021./2022. gada sezona noslēdzas ar Viljandi HC uzvaru, sudraba medaļas izcīna Polva Serviti, bronza – VHC Šviesa Vilnius, bet aizvadītās sezonas čempioni HC Dragunas Klaipēda finišē 4. vietā.

Viljandi HC – Polva Serviti                             28:21

Lai gan Latvijas komandas Baltijas Handbola līgas Final 4 nepiedalījās, visas četras Final 4 spēles tiesāja un par kārtību laukumā atbildēja Latvijas tiesneši un delegāti – Zigmārs Sondors, Ilmārs Kazinieks, Edmunds Bogdanovs, Ivars Čerņavskis, Aleksandrs Radčenko un Ralfs Pērsis.