Izlases Vīriešu izlase 29.11.2020 18:07

Dainim Krištopānam divi vārti pārliecinošā Parīzes “Saint-Germain” uzvarā

Latvijas handbola izlases spēlētājs Dainis Krištopāns svētdien, 29. novembrī, ar diviem vārtiem palīdzēja gūt pārliecinošu uzvaru savai komandai Parīzes "Saint-Germain", kura izbraukumā ar rezultātu 27:40 pārspēja "US Creteil".

Jau no spēles sākuma bija redzams viesu pārsvars. Puslaika vidū Parīzes handbolisti bija vadībā ar sešu vārtu pārsvaru un puslaiku noslēdza ar 12 vārtu pārsvaru (10:22).

Lai gan otrajā puslaikā viesiem vārtu stapību vairs diži neizdevās palielināt, arī "US Creteil" nesanāca atgūt pirmajā puslaikā pazaudēto. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 27:40.

Dainim Krištopānam šajā mačā: divi precīzi vārtu guvumi no izdarītiem pieciem metieniem, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloks, kā arī vienu reizi nopelnīts divu minūšu noraidījums.

Šobrīd komanda Parīzes "Saint-Germain" Francijas augstākās handbola līgas turnīra tabulā ir pārliecinoša līdere un pēc aizvadītām deviņām spēlēm nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Nākamo maču Krištopānam kopā ar "Saint-Germain" bija paredzēts aizvadīt  Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgā pret savu bijušo handbola klubu "Vardar", ar kuru viņam 2018./2019. gada sezonā izdevās izcīnīt EHF Čempionu līgas uzvarētāja titulu, tomēr spēle tika atlikta Covid-19 vīrusa piesardzības pasākumu dēļ.