Uncategorized 09.04.2021 08:38

Daiņa Krištopāna pārstāvētā PSG iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

a22i0284

Vakar Latvijas vīriešu handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pāstāvētais klubs Parīzes “Sain-Germain” (PSG) nodrošināja sev vietu Eiropas Handbola federācijas Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, pārspējot Slovēnijas klubu Celjes “Pivovarna Laško” ar rezultātu 31:23. Šī bija otrā spēle pret šo klubu par iekļūšanu Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Arī pirmajā spēlē PSG svinēja uzvaru ar rezultātu 37:24.

Dainis Krištopāns šajā spēlē kopumā izdarīja četrus metienus, no kuriem vienreiz bija precīzs, kā arī sekmēja PSG uzvaru ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais spēlētājs PSG rindās bija Dilans Maī, kurš kopumā no izdarītiem deviņiem metieniem bija precīzs septiņas reizes.

Pirms šī mača, ņemot vērā iepriekšējās spēles rezultātu, favorīti bija tieši Parīzes handbolisti. Tomēr pirmajā puslaikā norisinājās sīva cīņa laukumā, un PSG devās pārtraukumā tikai ar divu vārtu pārsvaru (14:12). Turpretī pirmajā spēlē tobrīd viņi jau bija pārāki ar 10 vārtiem.

Spēles beigu daļu PSG aizvadīja veiksmīgāk par saviem pretiniekiem, līdz ar to mačā kopumā uzvarēja ar rezultātu 31:23.

Čempionu līgas ceturtdaļfinālā parīzieši cīnīsies ar iepriekšējās sezonas Čempionu līgas uzvarētājiem – Vācijas klubu “THW Kiel”. Ceturtdaļfināla spēles starp šīm komandām norisināsies 12. un 19. maijā.