Izlases Vīriešu izlase 26.11.2020 21:29

Čempionu līgas atbildes spēlē pret “Porto” Dainim Krištopānam trīs vārti

Ceturtdien, 26. novembrī, norisinājās Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas atbildes spēle Parīzē, kur savā laukumā Portugāles “FC Porto Sofarma” ("Porto") komandu uzņēma Latvijas handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pārstāvētā Parīzes "Saint-Germain" ("PSG"). Šajā mačā nervus kutinošu uzvaru izcīnīja mājinieki, kas vien spēles noslēgumā  izcīnīja uzvaru ar rezultātu 29:28 un tādējādi svinēja otro uzvaru pār "Porto" spēlētājiem.

Pirms nedēļas aizvadītajā mačā pret "Porto" Krištopāna komandai izdevās izcīnīt uzvaru ar trīs vārtu starpību (31:34).

Lai gan spēles sākums ritēja līdzīgi, pirmajā puslaikā jau bija redzams neliels "PSG" pārsvars, un tas arī atspoguļojās uz rezultāta tablo. Pirmais puslaiks noslēdzās ar četru vārtu pārsvaru mājinieku labā (15:11).

Arī otrajā puslaikā situācija laukumā nemainījās, un puslaika vidū mājinieki jau bija iekrājuši piecu vārtu pārsvaru. Tomēr neilgi pirms spēles beigām "Porto" komanda gandrīz salauza spēli un vēl tikai divas minūtes pirms spēles laika beigām rezultāta starpība bija tikai vieni vārti (28:27). Noslēgumā mājiniekiem izdevās noturēt savu iekrāto pārsvaru un par mata tiesu uzvarēt viesus ar rezultātu 29:28.

Dainis Krištopāns šajā spēlē sekmēja "PSG” uzvaru ar trīs vārtiem, atdeva četras rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu un nopelnīja dzelteno kartīti.

Pēc šīs uzvaras “PSG” nostājas EHF Čempionu līgas regulārās sezonas A grupas ceturtajā vietā, kopumā ar izcīnītiem 6 kopvērtējuma punktiem. Kopumā Daiņa Krištopāna pārstāvētajai komandai šajā turnīrā sešās spēlēs ir izcīnītas trīs uzvaras un piedzīvoti trīs zaudējumi.