Baltijas handbola līga 12.11.2022 22:41

Baltijas handbola līgā zaudējums visām trim Latvijas komandām

20221112-Handball-by-Roberts-Voskans-sporta-fotografs-11

Baltijas Handbola līgā šodien aizvadītas 5 spēles starp Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandām. Dienas noslēgumā nevienai komandai mājas spēlē nav izdevies gūt uzvaru pār pretinieku, izņemot Lietuvas komandai VHC Šviesa. Visām trim Latvijas komandām zaudējums.

B grupas sacensības:

• Lietuvā šodien Baltijas Handbola līgas spēle starp iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieci VHC Šviesa un HC Amber komandām. VHC Šviesa savu latiņu tur augstu un gūst uzvaru ar 8 vārtu pārsvaru pār pretinieku. Arī turnīra tabulā līdz šim ieņēmusi godpilno trešo vietu.

VHC Šviesa – HC Amber 34:26 (17:13)

VHC Šviesa – Karolis Bliuvas 9, Skirmantas Plėta 5, Valdas Drabavičius 5

HC Amber – Anton Tsitko 10, Serhii Sedchenko 5

• Baltijas Handbola līgas nosauktā “nedēļas spēle” starp ZRHK Tenax Dobele un SK Tapa/N.R Energy aizvadīta šodien. Dobelnieki uzņēma pretiniekus no Igaunijas savā laukumā. Līdz šim SK Tapa/N.R Energy komandai nospēlētas četras no desmit spēlēm, kurās izdevies iegūt trīs no četrām uzvarām, tādējādi tunīra tabulā saglabājot otro vietu. Diemžēl ZRHK Tenax Dobele arī savu uzvaru atdeva lietuviešiem.

ZRHK Tenax Dobele – SK Tapa/N.R Energy 25:31 (11:16)

ZRHK Tenax Dobele – Emīls Kurzemnieks 5, Ņikita Pančenko 4, Linards Usāns 4, Nils Kreicbergs 4, Ričards Juzups 4,  Kārlis Krūmiņš 2,  Andris Vidovskis 3, Oskars Arājs 1

SK Tapa/N.R Energy – Kaspar Lees 7, Rail Ageni 5, Ilja Kosmirak 5, Marten Saar 4, Vahur Oolup 4,  Ihor Berezhnyi 3, Raimond Himma 2, Artur Morgenson 1

• Arī Igaunijā šodien spēle divu savu komandu starpā – HC Tallinn un Põlva Serviti, kas pagājušajā sezonā ieguva sudrabu. Līdz šim Põlva Serviti komandai nospēlētas četras no pavisam desmit spēlēm, kur visās izdevies iegūt uzvaru, tādējādi tunīra tabulā ierindojoties pirmajā vietā. Pārliecinošs rezultāts Põlva Serviti komandas pusē pirmā puslaika beigās 20:9.

HC Tallinn – Põlva Serviti 21:39 (9:20)

HC Tallinn – Volodymyr Shcherban 13, Kalev Kütt 2, Matthias Männik 2

Põlva Serviti Hendrik Varul 8, Henri Sillaste 7, Alfred Timmo 4

A grupas sacensības:

• Lietuvas komanda HC Dragūnas šodien viesos pie ASK Zemessardze/LSPA. Lai gan spēles sākumā pirmie divi vārti zemessargu pusē, turpmākā spēle aizvadīta Lietuvas komandai esot pārākai. ASK Zemessardze/LSPA šodienas spēles rezultatīvākais spēlētājs Roberts Rancāns ar 11 gūtiem vārtiem.

ASK Zemessardze/LSPA – HC Dagūnas 24:40 (12:21)

ASK Zemessardze/LSPA – Roberts Rancāns 11, Kristiāns Kelerts 5, Gunārs Liepiņš 2, Kristers Rihards Ozols 2, Roberts Zvejnieks 2, Dmitrijs Petuhovs 1, Guntars Lejnieks 1

HC Dagunas – Tomas Drakšas 7, Mykolas Lapiniauskas 6, Ighor Odinokov 5, Gytis Šmantauskas 5, Daniil Plakhotin 5

• Sāpīgs zaudējums šodien HK Ogre/HYDROX komandai spēlē pret Lietuvas komandu Granitas-Karys. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu, un, lai gan 53. minūtē rezultāts arī bija neizšķirts, spēles pēdējās septiņās minūtēs Lietuvas komandai izdevās izvirzīties vadībā. Šajā spēlē Ogres komandas pusē rezultatīvākais spēlētājs ar 100% precizitāti bija Intars Jomants, izpildot 11 precīzus metienus vārtos.

HK Ogre/HYDROX – Granitas-Karys 33:34 (17:17)

HK Ogre/HYDROX – Intars Jomants 11, Aleksandr Patsykailik 6, Edijs Putniņš 4, Rihards Leja 4, Elvijs Borodovskis 2, Toms Lielais 2, Aliaksei Haisa 2, Reinis Sļusarevs 1, Ivo Legkojs 1, Aivars Čikuts 1

Granitas-Karys – Lukas Feoktistovas 8, Manvydas Lazauskas 8, Modestas Štarolis 8

Atgādinām, ka šīs sezonas sacensību sistēma ir mainījusies. Divu apļu jeb divu mājas un divu izbraukuma spēļu vietā sacensības iedalītas apakšgrupās A un B, kur katra komanda apakšgrupas ietvaros savstarpēji spēlē vien divas spēles – mājas un izbraukuma. Sadalījums veikts ņemot vērā aizvadītās sezonas rezultātus. Šobrīd komandas cīnās par vietu ceturtdaļfinālā, kuram tiks izlozētas četras labākās komandas katrā grupā.