Federācija 22.10.2022 21:09

Baltijas handbolā līgā zaudējumi visam trim Latvijas komandām

DSC_0109

Latvijas Handbolā šodien piecas spēles, no kurām trīs tika aizvadītas Baltijas Handbola līgas ietvaros. Latvijas čempionātos uzvaras HK Vaiņode handbolistiem un SK Latgols handbolistēm. Savukārt Baltijas Handbola līga trīs zaudējumi trīs šodien aizvadītajās spēlēs.

Virslīgā vīriešiem šodien HK Vaiņode savā laukumā uzņēma SK Latgols handbolistus. Lai gan spēles sākums veiksmīgāks viesiem, pēc spēlētām desmit minūtēm panākot 7:3, tomēr HK Vaiņode spēja atgūties un pirmo puslaiku noslēgt jau ar plus četri – 19:15. Otrajā puslaikā vaiņodiešiem izdevās rezultāta starpību palielināt, tomēr 13 minūtes līdz spēles beigām uz rezultāta tablo 27:27. Spēles beigas veiksmīgāk aizvadīja mājinieki un noslēgumā visai pārliecinoša uzvara – 37:32. HK Vaiņode šī bija otrā uzvara četrās spēlēs, savukārt SK Latgols trešais zaudējums piecās spēlēs.

• HK Vaiņode – SK Latgols 37:32 (19:15)
    HK Vaiņode –
    Pāvils O., 10, Taujēns 8, Strēlis 8, Mickus 6, Pumpurs 3, Plume 2
    SK Latgols –
    Kušners Elgars 9, Seņkāns 8, Rozenbergs 5, Pavlovičs 3, Ivulāns 2, Mikijanskis 2, Kušners Deivids 2, Kodaļevs 1

Sieviešu virslīgā LAT 2006 komanda Dobelē aizvadīja spēli ar SK Latgols dāmām. LAT 2006 komandai šis bija otrais zaudējums divās dienās, jo komanda vakar piedzīvoja zaudējumu LSPA handbolistēm. SK Latgols šodien izcīnīja savu ceturto uzvaru piecās aizvadītajās spēlēs.

• LAT 2006 – SK Latgols 33:37 (15:16)
    LAT 2006 –
    Bilkšte 12, Virubka 8, Dūma 5, Blaževica 2, Koņušeka 2, Dārzniece 2, Piterniece 1, Kaupuža 1
    Cibuļska M., 8, Rutkovska 8, Krole 5, Bindemane 4, Zaharāne 4, Bule 2, Ziediņa 2, Strogonova 1, Cibuļska P., 1, Eikina 1

Baltijas Handbola līgā neveiksmīga spēļu diena visām trim Latvijas komandām. Zaudējumu pret VHC Šviesa piedzīvoja ZRHK Tenax Dobele (28:34), savukārt Igaunijā spēles aizvadīja ASK Zemessardze/LSPA, kuri piekāpās Mistra komanda – 23:33, bet HK Ogre/Hydrox atzina aizvadītās Baltijas līgas sezonas čempionu – Viljandi HC pārākumu – 31:36.

Rīt visam trim komandām kārtējās spēles.

• VHC Šviesa – ZRHK Tenax Dobele 34:28 (17:17)