Izlases Vīriešu izlase 22.11.2020 18:44

Artūra Kuģa pārstāvētais “Vardberg” izcīna ceturto uzvaru šosezon

Vakar, 21. novembrī, Zviedrijas augstākās līgas handbola čempionātā Latvijas handbola izlases vārtsarga Artūra Kuģa pārstāvētais handbola klubs "Vardberg" izcīnīja savu ceturto uzvaru šosezon. Spēlējot savās mājās, “Vardberg” spraigā ciņā pret "Alingsas" ar rezultātu 30:28 svinēja uzvaru.

Jau no pirmajām minūtēm bija redzams, ka cīņa šajā spēlē būs spraiga, un pēc aizvadītām spēles 20 minūtēm rezultāts uz tablo vēl aiz viens bija vienāds – 11:11. Lai gan spēli uzvarēja mājinieki, pirmais puslaiks noslēdzās nedaudz par labu viesiem – 13:15.

Otrā puslaika sākumā viesi iegūto pārsvaru pat spēja minimāli palielināt, tomēr “Vardberg” spēles 38. minūtē izdevās viņus panākt un mača turpinājumā aizvadīt vienlīdzīgu spēli. Četras minūtes līdz spēles beigām rezultāts uz tablo vēl bija vienāds (28:28), tomēr pēdējās minūtes nedaudz veiksmīgāk nospēlēja tieši mājinieki, kas ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 30:28.

Artūrs Kuģis uz šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa: “Šodien laukumā nedevos, tomēr kā komanda svinējām uzvaru pret vienu no spēcīgākajām komandām šajā līgā, lai gan panākumus izdevās gūt vien spēles pēdējās minūtēs”.

Handbola klubs “Vardberg” šobrīd pēc aizvadītām 11 spēlēm ieņem pirmspēdējo jeb 14. vietu Zviedrijas augstākās līgas handbola čempionātā. Kopumā komanda ir izcīnījusi četras uzvaras un piedzīvojusi septiņus zaudējums, kas viņiem dod astoņus kopvērtējuma punktus.

Artūrs Kuģis norāda, ka sezonu ir svarīgi turpināt ar uzvaru, citādi ir iespējams piedzīvot mirkli, kad komanda izkrīt no augstākās līgas. “Ja gribam palikt līgā, tad mājās jāuzvar visas spēles. Šobrīd gan ir situācija, ka divi spēlētāji COVID-19 pašizolācijas dēļ nevar spēlēt. Cerams, ka sezonas turpinājumā nepazaudēsim vēl kādu”, norāda Kuģis.