Pludmales handbols 25.07.2022 10:19

Aizvadīts EBT “Latvia Grand Prix” posms Ventspilī

295600928_396083715843382_3365811313903787307_n.v1

Lieliski aizvadīts Eiropas pludmales handbola tūres “Latvia Grand Prix” posms „Ventspils 2022″

2022. gada 23. – 24. jūlijā Ventspils pludmalē notika Eiropas pludmales handbola tūres “Latvia Grand Prix” posms „Ventspils 2022″.

Šāds turnīrs, kurš iekļaujas Eiropas pludmales handbola tūres apritē, Baltijas valstīs norisinājās jau otro reizi. 

Sacensībās piedalījās piecas dāmu un sešas kungu komandas. Tajā pašā laikā uz paralēlajiem laukumiem notika bērnu turnīrs, kurā piedalījās plašs jauno handbolistu loks. 

Atšķirībā no pirmā gada, kad laikapstākļi bija vētraini, šogad dalībniekus sildīja saule un bija jūtams vējš – kā jau Ventspilī, taču nekas neliedza sacensību organizatoriem – „Intrasport” sarīkot ebt līmeņa pludmales handbola turnīru. 

Šis turnīrs bija īpašs, jo kopīgi norisinājās arī “Be Active” aktivitātes, kas ļāva ikvienam pilsētniekam un tās viesim jebkurā vecumā izmēģināt handbolu. Aktivitātes raisīja pozitīvas emocijas un daudzi pasākuma dalībnieki guva ieskatu handbola pasaulē! 

Īstu virpuli savērpa komandu spēlētāji, kuri pludmales handbola laukumos darbojās meistarīgi, pašaizliedzīgi un atraktīvi! To varēja novērot arī metienu konkursā, kurā vairāki komandu dalībnieki veidoja interesantus priekšnesumus. Braucienu ar Stena Line balvā ieguva konkursa uzvarētāja Patrīcija Prūse!

Par turnīra uzvarētājiem kļuva SK LATGOLS komanda dāmu konkurencē un POPHOUSE/AMECO komanda kungu konkurencē.

Turnīra rangs dāmām:

1. SK Latgols
2. Jēkabpils /Easy Wood
3. Zelta gabali (Rīga)
4.Jēkabpils U-14
5. Jēkabpils U-16

Turnīra rangs kungiem.

1. POPHOUSE/AMECO
2. Hydrox/GMT Beauty
3. HK Ogre/Hydrox
4. Talantu kalve/MSĢ
5. C4H10 MELLUZHI
6. Talantu kalve

Paldies turnīra tiesnešiem un organizatoru komandai par lieliski aizvadīto turnīru!

Turnīrs nevarētu noritēt bez atbalstītāju ieguldījuma! Liels paldies par atbalstu katram ventspilniekam, Ventspils valstspilsētas Domei, Ventspils valspilsētaspilsētas Domes Sporta pārvaldei, Realto, Balta, Outduro,Paldies par sadarbību “Be Active” un Latvijas handbola federācijai, lielākajam reklāmdevējam  – Ventspils brīvostas pārvaldei, individuālo balvu sponsoram – Stena Line, tehniskajam sponsoram – Joma!

Tiekamies Ventspils pludmales smiltīs jau nākamajā gadā!

Informāciju sagatavoja: Intrasport