Federācija 30.11.2022 09:09

Aizvadīts apmācību seminārs pedagogiem

DSC-41

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26.-27. novembrī, norisinājās seminārs pedagogiem “Bērnudārza un mini handbola apmācības”. EHF lektors Milans Petroņijevičs (Milan Petronijevic) divu dienu garumā vadīja gan teorētiskas, gan prakstiskās lekcijas semināra dalībniekiem. 

Semināra programmā ietilpa lektora sagatavotās prezentācijas ar informāciju par handbola vēsturi, dažādām pieejām trenējot bērnus sportā, bērnu vecuma kategoriju atšķirībām un ko tajās ir būtiski ņemt vērā uzsākot treniņus. Tāpat programmas ietvaros tika realizētas praktiskās nodarbības ar piemēriem treniņu satura veidošanā. 

Dobeles Sporta skolas treneris, kā arī izlases un ZRHK Tenax Dobele komandas spēlētājs Ņikita Pančenko: “Seminārs man ļoti patika. Ieguvu arī jaunas zināšanas sakarā ar 6-9 gadu vecuma bērnu treniņu metodēm un vingrinājumiem. Nedaudz arī atsvaidzināja atmiņu par plāna veidošanu treniņiem un gada plāna sastādīšanu.”

Jēkabpils Sporta skolas trenere Vita Brikmane: “Seminārā piedalījos tikai otrajā dienā. Praktiskā daļa man ļoti patika, taču teorētiskajā daļā, sakarā ar to, ka manas angļu valodas zināšanas nav tik spīdošas, bija lietas kuras varbūt nesapratu. Kopumā esmu priecīga par dalību seminārā!”

Kā jau ziņojām iepriekš, seminārs tika rīkots EHF 360° projekta ietvaros. No LHF puses nodrošinām šāda veida seminārus, lai mūsu treneri gūtu pieredzi un zināšanas handbolā plašākā redzeslokā. Tāpēc pieaicinām pieredzes bagātus ārzemju lektorus, kas ne tikai apskata ierastās prakses ārpus Latvijas valsts robežām, bet arī sniedz iespēju treneriem apgūt specifiskus jomas terminus angļu valodā. Pēc semināra noklausīšanās, dalībnieki saņēma apliecības 16h.

Pilnu foto galeriju no semināra skaties šeit.