”Tenax Dobele” SynotTip Virslīgā turpina pārliecinoši

Latvijas čempione “Tenax Dobele” pārliecinoši turpina spēlēt SynotTip handbola Virslīgā. Šovakar savā laukumā Dobeles komanda bez lielām problēmām ar rezultātu 36:22 pieveica “Vaiņodi”, sagādājot tai ceturto zaudējumu sešās spēlēs.

Līdz šim “Tenax Dobele” bija aizvadījusi tikai divas spēles, abās izcīnot uzvaru. Tas tādēļ, ka komanda startēja EHF Izaicinājuma kausā, kur pārvarēja Luksemburgas komandas “Dudelange” barjeru. “Vaiņode” savukārt līdz šīvakara spēlei bija iekrājusi divas uzvaras piecās spēlēs.

“Tenax Dobele” šo spēli sāka ļoti pārliecinoši. “Vaiņode” nespēja gūt vārtus gandrīz sešas minūtes, un mājinieki tikmēr iekrāja četru vārtu handikapu – 4:0. Drīz vien rezultāta tablo vēstīja arī 7:1, un principā visa puslaika gaitā “Tenax Dobele” handbolisti turpināja audzēt rezultāta starpību, lielā mērā spēles likteni izšķirot pirmajā puslaikā – 19:8.

Otrā puslaika sākumā bija vērojama līdzīgāka spēle, un “Vaiņode” pat pirmās piecas ar pusi minūtes spēja uzvarēt ar 4:3 (22:12). Atlikušajā spēles laikā atlika vairs tikai noskaidrot mača galarezultātu, Dobeles komandai nedaudz palielinot handikapu un noslēgumā izcīnot panākumu ar 36:22.

Rezultatīvākie uzvarētāju sastāvā šajā mačā bija Antons Šuleiko un Andis Ērmanis, kuri spēli noslēdza ar sešiem vārtu guvumiem. Pieci vārti Emīlam Kurzemniekam, bet pa četriem guva Nils Miķelsons, Aleksandrs Krastiņš un Viktors Tarasenko. “Vaiņodes” sastāvā seši vārti Matīsam Mickum, savukārt piecus pievienoja Deniss Pumpurs.