Latvijas čempionāts 15.01.2023 17:37

1. līgā jauns līderis – SK Latgols juniori, sieviešu virslīgā Jēkabpils SS apspēlē Stopiņu PHK

Handbols.2022.19.11.F.J.L. 047

Šodien Latvijas čempionātā aizvadītas trīs spēles – divas 1. līgā, viena virslīgā sievietēm. 1. līgā SK Latgols juniori pēc pārliecinošās uzvaras pār RPI-S komandu ar rezultātu 42:30 (18:12), izvirzījušies līderos, bet ONSC/HK Ogre par vieniem vārtiem apspēlēja Ulbrokas SK – 31:30 (14:13). Sieviešu virslīgā bez panākumiem šajā sezona joprojām Stopiņu PHK, kas šodien piekāpās Jēkabpils SS – 27:39 (14:20).

SK Latgols juniori komanda pārliecinoši noturēja spēles vadību līdz pat spēles beigām. Pirmā puslaika rezultāts 18:12, bet otrā puslaikā rezultāta starpība tiek palielināta un SK Latgols juniori spēli noslēdz ar rezultātu 42:30.

Šajā spēle SK Latgols juniori komandā septiņu vārtu guvums Eināram Borisovam, bet sešas reizes, ar 100% precizitāti, vārtos iemeta Lauris Igovens un Deivids Kušners. RPI-S komandā 10 vārti Tomam Šibinsam, bet septiņi Andrim Strazdam.

SK Latgols juniori – RPI-S 42:30 (18:12)

SK Latgols juniori – Einārs Borisovs 7/9, Lauris Igovens 6/6, Deivids Kušners 6/6, Aivis Bondars 4/7, Aleksandrs Pegasovs 4/4

RPI-S – Toms Šibins 10/15, Andris Strazds 7/15, Romualds Akimovs 6/11, Jurijs Nazarenko 3/4

Paralēli komandas biedrēm, spēles pirmajās sešās minūtēs trīs reizes rezultatīva ir Sandra Brikmane, kas Jēkabpils SS komandai ļauj iesākt spēli ar piecu vārtu izrāvienu (5:0). Stopiņu PHK komandai pirmo vārtus gūst Laura Lielā vien spēles 7. minūtē. Lai gan pirmā puslaika laikā Stopiņu PHK divas reizes samazina rezultāta deficītu līdz -4 (4:8, 5:9), Jēkabpils SS komanda visas spēles garumā pārliecinoši vada spēles gaitu, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 14:20, bet spēli noslēdzot ar 27:39.

Stopiņu PHK – Jēkabpils SS 27:39 (14:20)

Stopiņu PHK – Lana Nikolajeva 8/11, Elita Ekkerte 8/10, Laura Lielā 5/18, Viktorija Talagajeva 3/7

Jēkabpils SS – Rometa Jukša 10/11, Sandra Brikmane 9/14, Vitnija Paula Krodziniece 6/8, Linda Kaņepe 5/10, Kristīne Radzeviča 3/3, Dina Robežniece 3/3

Sīva cīņa šodien piedzīvotā Ulbrokā, kur Ulbrokas SK komanda viesos uzņēma ONSC/HK Ogre. Pārliecinoši spēli iesāka mājinieki ar rezultātu 4:0, taču 17. minūtē ogrēnieši rezultātu izlīdzina (7:7). 24. minūtē Ulbrokas SK izraujas vadībā ar +2, bet 30. minūtē rezultāts atkal tiek izlīdzināts 13:13. Pirmā puslaika pēdējās sekundēs Matīss Roberts Māziņš izpilda precīzu metienu un Ulbrokas SK pātraukumā dodās ar rezultātu 14:13.

Otrajā puslaikā komandas spēlē vienlīdzīgi. 43. minūtē Ogres komanda pirmo reizi izvirzās priekšā ar +1 (19:20) un pārņem spēles vadību savās rokās. Lai gan Ulbrokas SK rezultātu vairākkārt pietuvina līdz -1, līdz pat spēles beigām neizdodas pārspēt ogrēniešu rezultātu. Spēles beigās mājinieki piekāpās Ogres komandai ar rezultātu 30:31.

Ulbroka SK – ONSC/HK Ogre 30:31 (14:13)

Ulbroka SK – Matīss Roberts Māziņš 9/11, Artis Grunde 8/19, Ritvars Bērziņš 4/6, Kristiāns Petrovs 3/3, Toms Ozoliņš 3/5

ONSC/HK Ogre – Jēkabs Tirāns 9/9, Jānis Bauze 8/9, Reinis Sļusarevs 6/10, Pavels Belous 3/5