Baltijas handbola līga 20.11.2021 22:08

ZRHK Tenax uzvara pār SK Latgols, HK Ogre piekāpjas HC Dragunas

1536-1024 (1)

Šodien spēles Baltijas Handbola līgā aizvadīja visas Latvijas komandas. ZRHK Tenax Dobele Latvijas derbijā uzvarēja SK Latgols Ludza, bet HK Ogre piekāpās HC Dragunas Klaipēda komandai. Interesanti, ka pēc pagājušajā nedēļā diviem piedzīvotājiem zaudējumiem, Põlva Serviti komanda iespēja sagādāt HC Viljandi komandai pirmo zaudējumu (10 spēlēs) šajā sezonā – 29:19.

HK Ogre – HC Dragunas Klaipeda              29:41 (11:20)

Andris Molotanovs, HK Ogre komandas treneris
““Pēc četru nedēļu pārtraukuma aizvadījām tikai divus treniņus zālē, darījām, ko varējām, lai pienācīgi sagatavotos šai spēlei. Pēdējās nedēļas lielāks uzsvars bija uz fiziskajiem treniņiem individuāli. Šis pārtraukums, protams, nenāca mums par labu, arī fiziskā kondīcija nav gluži labākajā līmenī. Uz pretinieku fonu varēja labi redzēt, ka Klaipēda mūs vienkārši ‘noskrēja’. Man šķiet, apmēram, 20 vārtus pretinieki guva pus ātrajā vai ātrajā uzbrukumā. Viņi nospēlēja ļoti labi visās spēles pozīcijās, mūsu aizsardzība kārtējo reizi ‘plīsa pa šuvēm’, bet šī mums ir laba mācība, ņemsim labāko uz nākamo spēli, kura ir jau rīt. Ceru, ka komanda arī ņems vērā gan notikumus laukumā, gan, to, par ko runājām pēc šodienas spēles. Jāsagatavojas rītdienai un jāparāda daudz labāks sniegums gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.”

Gintaras Cibulskis, coach of HC Dragunas Klaipeda
“Šodien komanda izdarīja visu, ko prasīju, viss gāja kā plānots. Šie bija divi ļoti svarīgi punkti. Esmu priecīgs par jaunajiem spēlētājiem, kuri ieguva vērā ņemamu spēles laiku. Tādējādi mūsu pieredzējušie spēlētāji varēja nedaudz atpūsties, un tagad mēs domājam par rītdienas spēli.”

Rezultatīvākie spēlētāji:
HK Ogre – Haisa 9, Patsykailik 7, Hovratoviäcs 4, Lielais 3, Bauze 2, Čikuts 2, Lazdiņš 2
HC Dragunas Klaipeda –  Draksas 7, Simonavicius 5, Butkus 5, Hlushak 4, Lapiniauskas 4, Palskys 4, Bucius 3, Savicius 2, Biknius 2, Plakhotin 2, Mazimas 2

SK Latgols Ludza – ZRHK Tenax Dobele  35:43 (18:20)

Andrejs Narņickis, SK Latgols Ludza komandas treneris
“Sākums bija diezgan labs, bet pēc 15 minūtēm mums pazuda jauda kopā ar spēkiem. Beidzot mēs iemetām vairāk nekā 30 vārtus. Mums jāstrādā pie aizsardzības.”

Arvis Juzups, ZRHK Tenax Dobele komandas menedžeris
“Šodien svarīgi, ka uzvarējām un divi punkti ir divi punkti, bet šī noteikti nebija labākā diena mūsu vārtsargiem, kā arī aizsardzībā nespēlējām savā līmenī. Uzvara ir uzvara, prieks par to, ka daudz tika spēlēt arī jaunie spēlētāji, varējām atpūtināt līderus. Ludzas komanda malači, viņiem aug jaunā paaudze un prieks, ka viņi ar saviem spēlētājiem var spēlēt Baltijas līgā. Rīt ir ļoti svarīga spēle pret Ogri, bet jau nākamnedēļ divas spēles Grieķijā.”

Rezultatīvākie spēlētāji:
SK Latgols Ludza – Lipskis 8, Seņkāns 8, Kušners Edijs 6, Malahovs 4, Rancāns E., 3, Strazds 2, Grebeņņikovs 2, Usāns 1, Rozenbergs 1
ZRHK Tenax Dobele – Kreicbergs 7, Miķelsons 5, Šuleiko 5, Politers 5, Plūme 4, Pančenko 4, Tuminskis 4, Krūmiņš 4, Suharevs 2, Ozoliņš 1, Krastiņš 1, Juzups 1