Federācija 30.11.2021 15:22

Zigmārs Sondors – delegāts Pasaules un Eiropas čempionātos

sondors

Latvijas Handbola federācija (LHF) šajā mēnesī atzīmēja 30. gadadienu kopš pastāv Eiropas Handbola federācija (EHF), un LHF ir pilntiesīgs tās biedrs.  Šajās dienās saņēmām arī lieliskas ziņas un novērtējumu no EHF, ka Latvijas pārstāvis Zigmārs Sondors, kā EHF delegāts, pārstāvēs Latviju divos ļoti prestižos un nozīmīgos handbola turnīros – Pasaules čempionātā sievietēm, kurš norisināsies no 1. –19. decembrim Spānijā, kā arī Eiropas čempionātā vīriešiem no 13.-30. janvārim Ungārijā un Slovākijā.

Zigmārs Sondors, EHF delegāts

“Apsveicu Latvijas handbola saimi. Mēs visi kopā esam saņēmuši nozīmējumu uz Pasaules čempionātu, kur es pārstāvēšu Latviju, kā EHF delegāts – kas pirmkārt ir milzīgs pārsteigums un, protams, otrkārt milzīgs gods. Lai vai kā, tas nekad nebūtu iespēts bez Latvijas handbola sabiedrības, kura visa kopā šim notikumam ir savu artavu pielikusi! Protams, Valērijs (Jaškins), Ilmārs (Kazinieks) un Harijs (Čebrikovs) bijuši lielākie atbalsti – paldies! Vēlreiz apsveicu mūs visus ar šo notikumu!”

Līga Bīriņa, LHF ģenerālsekretārs

“Šis ir liels pagodinājums tik mazai federācijai, ka Latvijas pārstāvis ir nozīmēts dalībai divos lielos handbola turnīros. Zigmāra profesionālajā izaugsmē, tas ir ļoti patīkams un novērtējams solis, jo tikai nesen viņš uzsāk karjeras gaitas, kā EHF delegāts. Cerams, ka dalība šādos turnīros pavērs jaunas iespējas Zigmāra karjeras attīstībai. Novēlam viņam gūt aizraujošu pieredzi un paradīt sevi no labākās puses pasaulē.”

Pasaules čempionātā sievietēm mājaslapa – https://spainhandball2021.com

Eiropas čempionāta vīriešiem mājaslapa – https://ehfeuro.eurohandball.com/men/2022/