U17 sieviešu izlase 21.12.2021 17:17

Vita Brikmane pēc pārbaudes spēlēm Polijā: “Patika komandas saliedētība, vēlme gūt vārtus, protams, jāuzlabo spēle aizsardzībā”

u17

Latvijas U17 izlase pagājušajā nedēļas nogalē Polijas pilsētā Zakopanē aizvadīja divas draudzības spēles ar Polijas U17 izlasi. Abās spēlēs piedzīvoti zaudējumi, pirmajā spēlē ar rezultātu 22:39, savukārt otrajā spēlē – 17:33. Latvijas U17 izlases galvenā trenere Vita Brikmane dalījās ar iespaidiem, pārdomām un to, kā Polijā gājis.

Vita Brikmane, U17 izlases galvenā trenere
“18. un 19. decembrī Zakopanē aizvadījām divas pārbaudes spēles ar Polijas izlasi. Dzīvojām un spēlējām lieliskā sporta bāzē tieši Tatru kalnu pakājē. Sporta bāzē vienuviet varēja sastapt gan Polijas izlases slēpotājus, kanoe airētājus, biatlonistus, kā arī šeit treniņnometni aizvadīja Polijas U-17 meiteņu izlase. Plānota bija arī spēle pret Ukrainas izlasi, kura diemžēl nevarēja atbraukt.”

Par spēlēm trenere stāsta:
“Pirmās spēles rezultāts 39:22 (22:12), uzreiz nevarējām pielāgoties pretinieču agresīvajai spēlei aizsardzībā, kā rezultātā uzbrukumā pieļāvām par daudz tehniskās kļūdas, kas deva iespēju pretiniecēm aizskriet ātrajos pretuzbrukumos. Šajā spēlē 2. puslaiku veiksmīgu spēli vārtos aizvadīja Laura Hansone. Iepriecināja  Sandras balsta metieni. Svētdienas spēles rezultāts 33:17(16:11). Iepriecināja meiteņu cīņa aizsardzībā pirmajā puslaikā, protams rezultāts būtu savādāks, ja tiktu gūti vārti no situācijām, kad tika mests no 6 metriem. Patika  mūsu vārtsargu – gan Lauras , gan Melānijas stabilais sniegums abās spēlēs. Šajā spēlē iepriecināja Lindas un Kristiānas spēle uzbrukumā. Patika komandas saliedētība, vēlme gūt vārtus, protams, jāuzlabo spēle aizsardzībā un pašām uzbrukumā jāsamazina tehniskās kļūdas, bet to varētu arī norakstīt uz šādu spēļu pieredzes trūkumu. Mums dažādu iemeslu dēļ nebija piecas spēlētājas no tām, kuras spēlēja Klaipēdā, taču jaunajām spēlētājām, kas pievienojās uz šīm spēlēm tā bija lieliska iespēja gūt starptautisku spēļu pieredzi un novērtēt savu psiholoģisko gatavību startējot šāda līmeņa spēlēs.”

Polija – Latvija   39:22 (22:12)
Latvija – Brikmane 6, Kaņepe 4, Jukša 3, Zarovska 3, Bilkšte 2, Krodziniece 2, Radzeviča 1, Blaževica 1

Polija – Latvija  33:17 (16:11)
Latvija – Kaņepe 5, Brikmane 4, Jukša 3, Blaževica 2, Zarovska 2, Krodziniece 1