Izlases Vīriešu izlase 12.01.2021 14:42

Video: Nils Kreicbergs un Artūrs Kuģis iekļūst Eiropas handbola čempionāta kvalfikācijas TOP5

1610455321.jpg

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas handbola izlase tikās ar Itālijas valstvienību, lai aizvadītu 2022. gada Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas spēli. Šajā spēlē uzvaru izcīnīja Latvijas handbolisti, tomēr divu spēļu summā piedzīvoja zaudējumu pret itāļiem, jo pirmo spēli aizvadīja ļoti slikti un piekāpās ar 11 vārtu starpību.

Tomēr pēc uzvaras pār Itāliju divi no Latvijas handbola izlases spēlētājiem arī nokļuvu Eiropas handbola federācijas izvēlētājā 4. kārtas spēļu “TOP5”.

Nils Kreicbergs ierindojās labāko vārtu guvēju “TOP5” otrajā vietā, kad svētdienas spēlē guva pēdējos divus izšķirošos vārtus, kas ļāva Latvijas valstvienībai izcīnīt uzvaru šajā spēlē. Video redzams kā Kreicbergs ļoti efektīvi apspēlē itālijas aizsardzību un ar lielisku māņkustību atbrīvo sevi priekš metiena un arī gūst vārtus.

Savukārt, Latvijas handbola izlases vārtsargs Artūrs Kuģis ierindojas “TOP5”  labāko atvairīto metienu pirmajā vietā, kad pēc atvairīta viena metiena itāļiem uzreiz izdevās iegūt bumbu un izdarīt atkārtotu metienu, kas šādās situācijās visbiežāk beidzas ar zaudētiem vārtiem. Tomēr, viņam izdevās arī Latvijas izlases vārtus glābt no atkārtotā metiena.