Izlases Vīriešu izlase 29.11.2020 13:29

“Vardberg” bez Kuģa laukumā turpina ar zaudējumu

1606649360.jpg

Sestdien, 28. novembrī, Zviedrijas augstākajā handbola līgā Latvijas handbola izlases vārtsarga Artūra Kuģa pārstāvētais handbola klubs "Vardberg" turpināja regulāro sezonu ar zaudējumu izbraukumā pret "Skovde" ar rezultātu 22:30.

"Skovde" ir viena no šīs līgas spēcīgākajām komandām un pēc uzvaras ieņem otro vietu turnīra tabulā.

Lai gan pirmais puslaiks noslēdzās ar trīs vārtu starpību, līdz spēles beigām mājinieki spēja panākt astoņu vārtu pārākumu un spēli pārliecinoši uzvarēt.

"Šodienas spēle bija smaga. Šī bija viena no līgas labākajām komandām, kas spēlē tiešām lielisku handbolu. Tās sastāvā ir Zviedrijas izlases spēlētāji un kandidāti, tāpēc ar šadu komandu sacensties izbraukumā nav viegli. Kad tiksimies mājas zālē, būs interesanti", spēli un pretiniekus komentē Artūrs Kuģis.

Kuģis turpina, norādot: "Šoreiz atkal nedevos laukumā. Zviedru vārtsargs Viktors Bergstorms aizvada ļoti labas spēles un tiešām "velk" ārā daudzus vārtus."

"Vardberg" pēc aizvadītām 12 spēlēm saglabā 14. vietu Zviedrijas augstākās handbola līgas turnīra tabulā, kopumā piedzīvojot četras uzvaras un astoņus zaudējumus.