Uzvaras SK Latgols dāmām, ASK/LSPA un Ulbrokai

NIK_8828-scaled

Šodien SynotTop handbola virslīgā tika aizvadītas divas spēles, bet sieviešu virslīgā – viena spēle. Ulbroka SK savā laukumā aizvadīja spēli ar Latgols juniori komandu, bet ASK/LSPA tikās ar Jūrmalas sports komandu. Sieviešu virslīgā Ulbrokā notika spēle starp Stopiņu PHK un SK Latgols meitenēm.

Ulbrokas sporta zālē savā starpā spēli aizvadīja Stopiņu NHK un SK Latgols komandas. SK Latgols komanda spēli sāka pārliecinoši, jau pirmajā puslaikā panākot solīdu pārsvaru – 9:19. Šosezon SK Latgols komanda ir pastiprinājusies ar Jēkabpils SS audzēkni un vieno Latvijas sieviešu izlases līderēm Kristu Minovu, kura pirmajā puslaikā guva trīs vārtus. Spēles otrajā puslaikā SK Latgols turpināja veiksmīgi spēlēt un pakāpeniski palielināja rezultāta starpību. Spēles rezultāts 36:17 SK Latgols labā. Stopiņu NHK komandas sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ar septiņiem gūtajiem vārtiem – Elita Ekkerte, sešus pievienoja Laura Lielā. SK Latgols komandā rezultatīva spēle Madarai Cibuļskai un Kristai Minovai, kuras katra guva sešus vārtus, Arinai Zaharānai pieci precīzi raidījumi.

Lana Nikolajeva, Stopiņi PHK komandas kapteine:
“Pirmkārt, ir prieks atkal sākt jaunu sezonu un būt sastāvā brīnišķīgai komandai. Kaut arī mums šobrīd ir jauns sastāvs un apmēram 80% spēlētāju ir nomainījušās, ir prieks, ka notiek paaudzes maiņa. Par spēli, godīgi sakot, es domāju, ka būs sliktāk (smejas). Priecājos par jaunajām meitenēm, kuras cīnījās un nebaidījās, protams, ka mums ir pie kā strādāt, bet ticu, ka turpmāk būs labāk un labāk. ”

Māris Cibuļskis, SK Latgols komandas treneris:
“Tas ir tikai sezonas sākums. Komanda bija gatava šai konkrētajai spēlei, atdeve un centība bija ļoti laba. Protams, bija kļūdas, kuras jālabo. Ir, kur strādāt un pēc kā tiekties, ko uzlabot. Vai pārliecinošā uzvara bija pārsteigums? Žēl, ka Stopiņu komanda nebija optimālajā sastāvā, bet viņas ir pieredzējušas spēlētājas un “izšaus” tad, kad viņām, tas būs vajadzīgs. Sezona būs gara, kā jau teicu, šis ir tikai sezonas sākums, pirmā spēle. Jāturpina uz priekšu!”

Stopiņu PHK – SK Latgols          17:36 (13:20)
Stopiņu PHK: Ekkerte 7, Lielā 6, Panteļejeva 1, Kzāka 1, Nikolajeva 1, Kondrāte 1
Salaspils SS:
Cibuļska 6, Minova 6, Zaharāne 5, Rutkovska 5, Bindemane 4, Haindrava 4, Kukurāne 3, Krole 1, Antonova 1, Klementjeva 1

SynotTip handbola virslīgā savā starpā tikās SK Ulbroka un SK Latgols juniori komandas. Spēle bija ļoti līdzīga jau no spēles sākuma, pirmo puslaiku ar nelielu pārsvara izdevās noslēgt SK Ulbroka komandai (14:13). Līdz pat spēles beigām rezultāts turpināja augt pakāpeniski – te neizšķirts, te +/- 1 kādai no komandām. Spēles beigas veiksmīgākas izvērtās SK Ulbrokas komandai, spēles rezultāts 32:31 Ulbrokas labā. SK Ulbroka sastāvā rezultatīva spēle Ritvaram Bērziņam, kurš guva astoņus vārtus, bet četrus pievienojas Andris Lazda, Artis Grunde, Raivis Kronis un Artūrs Dombrovskis. SK Latgols juniori sastāvā 11 vārti Eduardam Malahovam, seši Linardam Usānam un Artūram Kodaļevam.

Imants Čerņavskis, SK Ulbroka komandas treneris:
“Vēlos uzteikt gan savas komandas, gan pretiniekus komandas spēlētājus. Jauno spēlētāju cīņasspars un vēlme uzvarēt – to ir patīkami skatīties. Visu spēli rezultāts bija punkts punktā, un spēlētāji nesalūza. Teikšu tā, šodien mums spēles beigās paveicās, pēdējais 7 metru soda metiens, Ludzas spēlētāja izpildījumā, bija mazliet paviršs, tika trāpīts pa vārtu stabu un, tas izšķīra spēli. Ludzas komandā vēlos uzteikt vārtsargu un līnijas spēlētāju. Ir prieks spēlēt pret tādiem spēlētājiem. Ludzas vārtsargam šodien bija daudz darba un “cepure nost” viņa priekšā. Ludzas līnijas spēlētājs ir izcils spēlētājs, viņš jūt un redz vietu. Savā komandā iepriecināja Ritvara Bērziņa spēle, viņš ir viens no jaunākajiem spēlētājiem, bet es viņu laukumā saucu par profesoru. Viņš spēj savaldīt komandu, veido situācijas gan sev, gan citiem. Šodien, salīdzinot ar pirmo spēli, bijām daudz organizētāki, tas iepriecina. Mazliet ārpus spēles konteksta, vēlos teikt paldies Ulbrokas sporta kompleksa direktoram Edijam Bērziņam, kurš pats personīgi, uzņēmās rūpes par Covid noteikumu un ierobežojumu ievērošanu, sporta kompleksā, mūsu spēles laikā.”

SK Ulbroka – SK Latgols juniori 32:31(14:13)
SK Ulbroka: Bērziņš R. 8, Dombrovskis 4, Kronis 4, Grunde 4, Lazda 4, Gaiduks 3, Oto 2, Ernstsons 2, Bērziņš D., 1
SK Latgols juniori:
Malahovs 11, Usāns 6, Kodaļevs 6, Mikijansksi 4, Kušners E. 3, Kušners D. 1

Otra spēle SynotTip handbola virslīgā bija starp ASK/LSPA un Jūrmalas Sports komandām. Šajā spēlē veiksmīgāki bija ASK/LSPA spēlētāji, kuri jau pirmajā puslaikā panāca – 16:6. Otrais spēles puslaiks lielas pārmaiņas spēles gaitā neieviesa. ASK/LSPA komanda ar rezultātu 33:24, izcīnīja savu pirmo šīs sezonas uzvaru. ASK/LSPA komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs Roberts Rancāns ar deviņiem vārtiem, Kristeram Rihardam Ozolam astoņi, bet Ingum Kristiānam Jonuškam – seši. Jūrmalas Sports komandas sastāvā astoņi vārti Ričardam Jablonksim, pieci Uldim Zariņam.

Arnis Butans, Jūrmalas Sports komandas treneris:
“No savas komandas gaidīju, ka tomēr ilgāk spēsim turēties spēlē, kā līdzīgs ar līdzīgu, bet diez gan ātri pretinieki panāca jau solīdu – 5 vārtu pārsvaru. Protams, ka mūsu lielākā problēma ir sastāva komplektācija, mums lielākā daļa spēles jānospēlē ar 15, 16 gadīgiem puišiem, kur pretiniekiem visās pozīcijās ir nopietni vīri. Bet prieks, ka mums izdodas izveidot metienu situācijas, mēs tiekam pie metieniem, bet šodien vārtsargs mūs apturēja. Puslaikā vienojāmies, ka jācenšas uzvarēt vismaz viens puslaiks, mums tas arī kādu mirkli izdevās, bet divu minūšu noraidījums izjauca mūsu plānu.”

Edgars Korzāns, Jūrmalas Sports komandas spēlētājs:
“Savā ziņā mums šodien “iegrieza” problēmas sastāvā, nebija Alberts Gulbis, kurš personīgu iemeslu dēļ nespēlēs līdz gada beigām, tāpat gaidām atpakaļ Jāni Gramstu un Mārtiņu Neimani, iespējams, mums pievienosies arī Edgars Grīnbergs. Pirmajā puslaikā ASK komanda ļoti labi nospēlēja aizsardzībā, arī vārtos izcils bija Raitis Puriņš, kurš ļoti daudz metienus “izvilka”. Puslaikā mums tika dots uzdevums spēlēt komandas spēli, veidot kombinācijas, nevis spēlēt individuāli. Otrais puslaiks jau bija labāks, daudz līdzīgāks un interesantāks. ASK šogad ir ļoti labs sastāvs, domāju, ka viņi ir pirmā apļa favorīti. Bet arī mēs nepadosimies un trenēsimies,  lai izrādītu daudz sīvāku konkurenci.”

ASK/LSPA – Jūrmalas Sports 33:24(16:6)
ASK/LSPA: Rancāns 9, Ozols 8. Jonuška 6, Kelerts 4, Liepiņš 2, Lubgāns 2, Černousovs 1, Piševs 1
Jūrmalas Sports:
Jablonksis 8, Zariņš 5, Butans A. 2, Grīnbergs 2, Kuplis 2, Korzāns 2, Ferbars 2, Grenenbergs-Grīnbergs 1