U20 vīriešu izlase 05.07.2024 13:22

Latvijas U20 izlasei zaudējums divās pārbaudes spēlēs pret igauņiem

DSC_3241

Latvijas U20 vīriešu handbola izlase, gatavojoties Eiropas čempionātam, 4. un 5. jūlijā Pelvā aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Igaunijas vienaudžiem. Ar 25:29 latvieši abās spēlēs piekāpās pretiniekam.

Vēl iepriekšējā nedēļā Latvijas izlases jauniešiem “Baltijas jūras valstu kausa” pārbaudes turnīrā Tallinā izdevās igauņus pārliecinoši uzvarēt , ar 35:25.

Šoreiz izlases galvenais treneris Arnolds Straume, kurš izlasi vada kopā ar Ņikitu Pančenko, izsaka vilšanos aizvadītajās spēlēs, taču uzskata to par labu mācību un iespēju labāk sagatavoties gaidāmajam Eiropas čempionātam.

“Pirmajā dienā spēlējām ar pamatsastāvu, otrajā līderus atpūtināju. Tā kā vēl mēģinām atrast savu spēli, centāmies izmēģināt dažādus taktiskos variantus, kuri diemžēl līdz galam neizdevās. Teikšu godīgi, ka ar šīm spēlēm neesmu apmierināts, ne spēlētāju sniegumā, ne savā. Tomēr šādas spēles ir vajadzīgas, lai mēs spētu izdarīt secinājumus un turmākajos treniņos labot to, kas labojams pirms došanās uz Eiropas čempionātu,” sacīja Arnolds Straume.

B divīzijas Eiropas čempionāts U20 izlasēm norisināsies Kosovas galvaspilsētā Prištinā, no 13. līdz 21. jūlijam. Latvija sacensības uzsāks D grupā – 14. jūlijā pret Lielbritāniju, bet 15. jūlijā pret Slovākiju.

Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipallilit