Izlases Sieviešu izlase 04.08.2019 21:00

U17 meiteņu izlasei zaudējums pret mājinieci Gruziju

223.jpg

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi trešo spēli trīs dienās aizvadījusi Latvijas U17 meiteņu izlase. Eiropas čempionāta B grupas spēlē latvietes pirmdienas vakarā ar rezultātu 21:24 piekāpās mājiniecei Gruzijai. 

Čempionāta ievadā Latvijas U17 izlase bija piedzīvojusi divus smagus zaudējumus pret grupas favorītēm Šveici un Lietuvu. Pirmajā mačā latvietes pretinieču pārākumu atzina ar 20:39, bet lietuvietes mūsējām sagādāja zaudējumu ar 18:28.

Pret Gruziju mūsējām izdevās līdzīgākā spēle šajā čempionātā. Pēc spēles pirmā puslaika Latvija bija iedzinējos ar rezultātu 9:11. Larisas Veinbergas vadītā komanda cīnījās līdz galam, taču noslēguma piedzīvoja zaudējumu ar 21:24. Latviju iegāza noraidījumi – komanda kopumā nopelnīja astoņus divu minūšu sodus. 

Par spēles labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīta Anna Aleksa Stankeviča, kura guva sešus vārtus, bet nopelnīja arī divus noraidījumus un vienu brīdinājumu. Madara Cibuļska izcēlās ar četriem vārtiem, bet pa trim vārtu guvumiem Patrīcijai Prūsei, Nikai Strēlei un Letīcijai Veinbergai.

Latvijas U17 izlases galvenā trenere Larisa Veinberga no Gruzijas informē, ka šajā turnīrā mūsējās nav izvairījušās no savainojumiem. Darjai Savčenko ir smadzeņu satricinājums, savukārt Kristai Minovai potītes kājas sastiepums. Grupas pēdējo spēli Latvija aizvadīs 7. augustā pulksten 16:00 pret Somiju, kas arī pagaidām ir bez uzvarām. 

Latvijas U17 izlase
Vārtsardzes: Laura Hansone (Dobeles SS), Amanda Ovsjuka (Jēkabpils SS)
Labā mala: Linda Marija Ribčika (Vaiņode SS), Darja Savčenko (Salaspils SS), Valerija Zarovska (Dobeles SS)
Labā ārējā: Krista Minova (Jēkabpils SS)
Saspēles vadītāji: Letīcija Veinberga (Dobeles SS)
Kreisā ārējā: Anna Aleksa Stankeviča (Dobeles SS), Madara Cibuļska (Ludza SS)
Kreisā mala: Patrīcija Prūse (Skrīveri), Ilvija Buivide (Dobeles SS)
Līnijas spēlētāji: Nika Strēle (Vaiņode SS), Kitija Drabo (Dobele SS), Elīna Taujēna (Vaiņode SS)

Galvenā trenere: Larisa Veinberga
Trenere: Marija Zaščerinska
Fizioterapeite: Diāna Ņikitina