Izlases Sieviešu izlase 03.08.2019 21:00

U17 meiteņu izlase atzīst arī Lietuvas pārākumu

67492577_2755315734497657_1614553012011794432_n.jpg

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi turpinās Eiropas čempionāts B grupā U17 izlasēm. Latvijas U17 izlase šovakar turnīra otrajā spēlē piedzīvoja vēl vienu zaudējumu, ar rezultātu 18:28 piekāpjoties Lietuvas vienaudzēm. 

Sestdien čempionāta pirmajā spēlē Latvijas handbolistes izjuta Šveices U17 izlases spēku un zaudēja ar 20:39. Turnīra otrajā dienā Latvijai pretī stājās Lietuvas vienaudzes. Izlases galvenā trenere Larisa Veinberga pirms turnīra atzīmēja, ka lietuvietes ir vislabāk zināmas, tāpēc šajā spēlē nekādi pāŗsteigumi netiek gaidīti. 

Mača pirmajā puslaikā Latvijas U17 izlases bija grūtības ar vārtu gūšanu, kā rezultātā pretinieces jau spēles pirmajā nogrieznī iekrāja diezgan nopietnu handikapu – 8:14. Lauzt spēles gaitu Latvija nespēja, gluži pretēji, Lietuva vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un galarezultātā mūsējās piedzīvoja zaudējumu ar desmit vārtu deficītu (18:28). 

Madara Cibuļska šajā mačā uzņēmās līderes lomu uzbrukumā un bija rezultatīvākā komandā ar sešiem gūtiem vārtiem. Anna Aleksa Stankeviča guva trīs vārtus, tiesa, spēles gaitā izcēlās arī ar diviem noraidījumiem. Pa diviem vārtiem guva Letīcija Veinberga, Krista Minova un Patrīcija Prūse. 

Latvijas izlasei Eiropas čempionātā savā grupā atlikušas vairs tikai divas spēles. Rīt pulksten 16:00 cīņa pret Gruziju, bet 7. augustā šajā pašā laikā spēle pret Somiju. Lietuva šobrīd ar divām uzvarām divās spēlēs izvirzījusies grupas vadībā. 

Latvijas U17 izlase
Vārtsardzes: Laura Hansone (Dobeles SS), Amanda Ovsjuka (Jēkabpils SS)
Labā mala: Linda Marija Ribčika (Vaiņode SS), Darja Savčenko (Salaspils SS), Valerija Zarovska (Dobeles SS)
Labā ārējā: Krista Minova (Jēkabpils SS)
Saspēles vadītāji: Letīcija Veinberga (Dobeles SS)
Kreisā ārējā: Anna Aleksa Stankeviča (Dobeles SS), Madara Cibuļska (Ludza SS)
Kreisā mala: Patrīcija Prūse (Skrīveri), Ilvija Buivide (Dobeles SS)
Līnijas spēlētāji: Nika Strēle (Vaiņode SS), Kitija Drabo (Dobele SS), Elīna Taujēna (Vaiņode SS)

Galvenā trenere: Larisa Veinberga
Trenere: Marija Zaščerinska
Fizioterapeite: Diāna Ņikitina