Jaunatne 23.04.2019 21:00

U14 zēniem zeltu iegūst Salaspils, U17 meitenēm – Dobele

u17-meitenes.jpg

Noslēgumam tuvojas Latvijas jaunatnes čempionāts vairākas vecumā grupās. U14 grupā zēniem par čempioniem kļuvuši Salaspils sporta skolas audzēkņi, savukārt U17 grupā meitenēm zelta medaļas izcīnījusi Dobeles sporta skola.

U14 grupā zēniem Salaspils SS čempionāta gaitā demonstrēja izcili stabilu sniegumu. 12 spēlēs komanda izcīnīja 12 uzvaras, iekrāja maksimālos 24 punktus un iekrāja gūto un zaudēto vārtu starpību plus 104. Otro vietu ļoti pārliecinoši izcīnīja Ogres SC komanda, kura vienīgos divus zaudējumus piedzīvoja pret čempioniem. Savukārt uz bronzas medaļas ieguva Tērvetes komanda, kas iekrāja septiņas uzvaras 12 spēlēs.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Tērvetes handbolists Kristers Suharevs, kurš sezonas gaitā guva 91 vārtus. Andrijans Averjanovs (Ogres SC) izcēlās ar 71 vārtiem, savukārt Salaspils SS spēlētājs Matīss Straunieks guva 54 vārtus. Jāpiemin, ka Salaspils sastāvā 50 vārtu atzīmi (51) sasniedza arī čempionāta sestais rezultatīvākais spēlētājs Ernests Gailītis.


U14 grupas turnīra tabula

U14 grupas rezultāti

U14 grupas statistika


U17 grupā meitenēm par spēcīgāko komandu piecu vienību konkurencē kļuva Dobeles SS, kas 11 spēlēs guva deviņas uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējumu, iekrājot gūto un zaudēto vārtu starpību plus 82. Dobele reizi ar 15:20 zaudēja Ludzai un reizi ar ludzānietēm spēlēja neizšķirti 23:23. Ludzai otrā vieta, jo čempionātā bez astoņām uzvarām un neizšķirta pret Dobeli tika piedzīvoti arī divi zaudējumi. Jēkabpilij droša trešā vieta ar sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem.

Anna Aleksa Stankeviča no Dobeles SS guva 78 vārtus, bet ļoti produktīvu sniegumu demonstrēja arī Vaiņodes spēlētāja Elīna Taujēna, kura aizvadītās astoņās spēlēs pamanījās gūt 76 vārtus. Pa 67 vārtiem guva Letīcija Veinberga (Dobeles SS) un Madara Cibuļska (Ludzas NSS).


U17 grupas turnīra tabula

U17 grupas rezultāti

U17 grupas statistika