SynotTip handbola virslīga 13.10.2021 21:38

SynotTip handbola virslīga – MSĢ pieveic Salaspils SS komandu, RPI-S uzvar ONSC/HK Ogre komandu

msg1

Pēc nelielas pauzes vakar atsākās SynotTip handbola virslīgas spēles. Spēli Murjāņos aizvadīja MSĢ un Salaspils SS komanda. Jau pirmajā puslaikā Murjāņu komanda spēja gūt divas reizes vairāk vārtu kā pretinieki, atpūtā dodoties ar rezultātu – 12:6. MSĢ sastāvā vismaz divus vārtus guva Rauls Serafimovičs, Andris Vidovskis, Valdis Kalniņš un Leno Daniels Kazlovskis, sekmējot savas komandas pārsvara nostiprināšanu. Arī otrajā puslaikā šis četrinieks turpināja būt rezultatīvi, kaldinot komandas otro uzvaru šajā sezonā, ar rezultātu – 28:16.

Krists Vidzis, Salaspils SS komandas spēlētājs
“Mūsu uzbrukums bija ļoti lēns, mums neizdevās “savilkt”, iziet cauri līdz ar to neguvām vārtus. Savukārt aizsardzībā netikām galā ar viņu ātro spēli un līnijas spēlētājiem.”

Žanis Malahovs, Salaspils SS komandas treneris
“Šodien netikām galā ar Murjāņu ātrumu, viņi mūs ‘izpumpēja’ diezgan ātri, līdz ar to parādījās tehniskie  brāķi  piespēlēs”

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris
“Ar spēles iznākumu esmu apmierināts, ar komandas spēli aizsardzībā esmu apmierināts, ar abu vārtsargu darbību esmu ļoti apmierināts. Bet uzbrukumā mums ir jāspēlē labāk un metienu realizācija noteikti ir jāuzlabo.”

Niks Lagzda, MSĢ komandas vārtsargs
“Šodien nocīnījāmies labi, varbūt pirmās 15 minūtes nebija tik labas, kā turpmākā spēles gaita, bet iemetām pāris svarīgus metienus, kuri deva iedvesmu doties uz priekšu. Aizsardzībā šodien komanda spēlēja ļoti labi un man ļoti palīdzēja, bija laba komunikācija. Svarīgākais ir divi punkti tabulā, un gatavojamies nākamajai spēlei.”

MSĢ – Salaspils SS     28:16
MSĢ: Kalniņš 8, Serafimovičs 4, Kazlovskis 4, Vidovskis 4, Gūtmanis 2, Šnepsts 2, Brīvulis 2, Plaunovs 1, Jonass 1
Salaspils SS: Luksis 5, Vidzis 4, Strautnieks 3, Karašovs 1, Prikņa 1, Remess 1, Brics 1

Savukārt, ceturtdienas vakarā, Ogrē, notika spēle starp ONSC/HK Ogre un RPI – S komandām. Trešo uzvaru četrās spēlēs izcīnīja RPI – S komanda, kura ar rezultātu 29-25 pieveica ogrēniešus.

ONSC/HK Ogre – RPI-S     25:29 (14:15)
ONSC/Ogre: Bisters 6, Morozovs 5, Zvaigznītis 4, Sļusarevs 3, Tirans 3, Batņa 2, Novickis 2
RPI-S: Akimovs 8, Vilsons 5, Dumarāns 4, Desmitnieks 3, Aleksūns 2, Strazdiņš 2, Mežals 2, Lazdiņš 1, Strēlis 1, Savickis 1