Izlases Vīriešu izlase 24.10.2019 21:00

Strazdiņš: ”Kad runājam aizsardzībā, izskatāmies ļoti labi”

uvis.png

Latvijas nacionālās izlases spēlētājs Uvis Strazdiņš sniedzis savu komentāru pēc vakardienas spēles pret Luksemburgas valstsvienību, atzīmējot, ka, visiem kopā labi strādājot aizsardzībā, komanda izskatoties ļoti labi. Šovakar Latvija un Luksemburga tiksies atkārtoti, un arī šai spēlei LHF piedāvās sekot līdzi teksta tiešraidē. 

Vakar Latvija aizvadīja pirmo pārbaudes spēli treniņnometnes ietvaros. Pirmais puslaiks nebija tas labākais (15:17), bet mača otrajā daļā latvieši sakārtoja spēli aizsardzībā, veica astoņu vārtu izrāvienu un galarezultātā uzvarēja Luksemburgu ar 33:27. Uvis Strazdiņš un Nils Kreicbergs bija rezultatīvākie komandas spēlētāji ar sešiem gūtiem vārtiem. 

“Mača sākums izvērtās diezgan sarežģīts tieši aizsardzībā. Tā nebija tādā līmenī, kādā mēs to vēlētos, bet uzbrukums visas spēles garumā bija labs. Otrajā puslaikā uzlabojām aizsardzību un pabeidzām spēli uz pozitīvas nots. Uz jautājumu, ar ko bijām labāki, ir grūti atbildēt. Izskatījās, ka mēs esam tehniskāki. Kad runājam aizsardzībā un strādājam, tad mēs izskatāmies ļoti labi,” uz spēli atskatās Strazdiņš. 

Uvis arī komentēja savu sniegumu: “Pašam spēle nebija ne slikta, ne arī izcila. Bija kāda kļūda aizsardzībā, kāds neprecīzs metiens, taču kopumā esmu apmierināts ar parādīto sniegumu un ceru, ka komanda arī.”

“Treniņnometne aizrit labi. Visi cītīgi strādā un gatavojas. Agate Ādiņa un Ēriks Visockis ļoti daudz mums palīdz. Savukārt treneru korpuss ir izstrādājis labu treniņprogrammu, lai komanda varētu pēc iespējas labāk saspēlēties un sajust viens otru. Kopumā noteikti varu teikt, ka treniņnometne aizrit labā ritmā,” noslēgumā piebilst Strazdiņš. 

Šovakar pulksten 20:30 Latvija un Luksemburga tiksies atkārtoti. Arī šai spēlei Latvijas Handbola federācija (LHF) piedāvās sekot līdz teksta tiešraidē. To atradīsiet ŠEIT

Latvijas izlases kandidātu saraksts treniņnometnei Luksemburgā
Vārtsargi: Artūrs Kuģis (HC Vardar, Maķedonija), Raitis Puriņš (Celtnieks Rīga) 
Kreisie ārējie: Aivis Jurdžs (Tenax Dobele), Emīls Kurzemnieks (Tenax Dobele)
Kreisā mala: Nils Kreicbergs (Riihimaen Cocks, Somija), Oskars Arājs (Tenax Dobele), 
Saspēles vadītāji: Ģirts Lilienfelds (HSC Coburg 2000, Vācija), Austris Tuminskis (EHV Aue, Vācija), Toms Lielais (HB Dudelange, Luksemburga), Raivis Gorbunovs (RK Umag, Horvātija) 
Labā mala: Uvis Strazdiņš (HC Kehra, Igaunija), Andis Ērmanis (Tenax Dobele)
Labie ārējie: Dainis Krištopāns (HC Vardar, Maķedonija), Guntis Piļpuks (HF Mors, Dānija), Evars Klešniks (LIT Tribe Germania, Vācija), Jānis Pavlovičs (Sandefjord Handball, Norvēģija) 
Līnijas spēlētāji: Ingars Dude (Limoges Hand 87, Francija), Artūrs Meikšāns (Polva Serviti, Igaunija), Egils Politers (Tenax Dobele)

Oficiālās personas
Armands Uščins, Galvenais treneris
Andrejs Narnickis, Treneris
Arnolds Straume, Treneris
Sandris Veršakovs, Treneris
Agate Ādiņa, Fizioterapeite
Ēriks Visockis, Fiziskās sagatavotības treneris
Guntis Ciematnieks, Delegācijas vadītājs