Virslīga sievietēm 21.09.2021 21:45

LHF sieviešu virslīgas sezona sākas ar REIR Dobele SS uzvaru

salaspils

Šodien Salaspilī ar ļoti rezultatīvu spēli sākas jaunā sieviešu handbola virslīgas sezona. Salaspils SS komanda savā laukumā uzņēma REIR Dobele handbolistes, kuras šajā spēlē bija pārākas ar rezultātu 39:37. Pirmajā puslaikā dobelnieces bija iekrājušas nelielu pārsvaru– 19:15, bet otrajā puslaikā Salaspils SS spēlētājs spēja atspēlēties un divas minūtes līdz spēlēs beigām panāca 36:37, tomēr Lauras Ņeverovskas divi precīzi metieni spēles beigās nodrošināja dobelniecēm uzvaru. Dobeles SS komandas sastāvā veiksmīgu spēli aizvadīja Laura Ņeverovska, gūstot 18 vārtus (8/8 7 metru soda metieni), sešus vārtus guva Elīza Bilkšte, bet piecus Letīcija Veinberga. Salaspils SS komandas rindās ar 13 vārtiem rezultatīvākā bija Dace Potapova, astoņus guva Renāte Salmane un piecus Linda Borisanova.

Niks Remess, Salaspils SS komandas treneris:
“Jāsaka, ka spēle izvērtās, nē tā, kā mēs vēlējāmies. Jau no spēles sākuma nācās dzīties pakaļ pretiniecēm, diemžēl šoreiz mums tam pietrūka laiks. Tikai pēdējās desmit minūtes aizvadījām tā, kā vēlējāmies un bijām gatavojušies. Pēc ilga pārtraukuma aizvadījām spēli savās mājās, skatītāju klātbūtnē, varbūt tieši tas radīja pārāk lielu stresu un uztraukumu, kas atspoguļojās spēles gaitā. Pieļāvām pārāk daudz vienkāršu kļūdu. Vēlos uzslavēt Dobeles handbolistes, kuras labāk spēja izmantot savas iespējas un šodien bija pelnījušas izcīnīt uzvaru!”

Larisa Veinberga, REIR Dobele SS komandas trenere:
“Spēles sākums komandai bija ātrs un pārliecinošs, bet otrajā puslaikā fiziski nogurām un rezultāts sāka izlīdzināties. Spēles gaitā netikām galā ar pretinieču ārējās līnijas spēlētājām, atļāvām viņām gūt pārāk daudz vārtus. Tieši pret viņām spēlējām ļoti neveiksmīgi. Bet uzteikt vēlos savas komandas vārtsardzi – Lauru Hansoni. Lai mēs uzlabotu savu spēli un rezultātu, mums ir jāuzlabo komandas fiziskā sagatavotība.”

Salaspils SS – REIR Dobele SS     37:39
Salaspils SS: Potapova 13, Salmane 8, Borisanova 5, Agarkova 4, Liepa 3, Kozlova 2, Zvaigzne 1, Kozloviča 1
REIR Dobele SS: Ņeverovska 18, Bilkšte 6, Veinberga 5, Peļņa 4, Buivide 2, Zarovska 2, Virubka 1

Šosezon Latvijas sieviešu virslīgā startēs astoņas komandas – pagājušā gada čempiones Stopiņu PHK, SK Latgols, Jēkabpils SS, Salaspils SS, REIR/Dobele SS, LSPA, LAT 2004 un LAT 2006. Sieviešu konkurencē, tāpat kā pagājušajā sezonā, startēs LAT 2004 komanda, kura ir bāzes komanda Latvijas U17 izlasei – komandas galvenā trenere Vita Brikmane (Jēkabpils SS). Bet pirmo sezonu sieviešu virslīgā aizvadīs LAT 2006, kura savukārt ir bāzes komanda Latvijas U 15 izlasei, šīs komandas galvenās trenere ir Dobeles sporta skola trenere – Larisa Veinberga.

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas vēl divas spēles virslīgā sievietēm:
25.09., sestdiena
12:30     LSPA – Salaspils SS
13:00     REIR Dobele SS – Jēkabpils SS