1. līga 13.10.2024 18:02

Skrīverieši apspēlē “RPI-S”, dobelniekiem uzvara pār “SK Latgols juniori”

20240130-DSC01361

Nedēļas nogalē Latvijas vīriešu 1. līgas čempionāta spēlēs “HK S&A” komanda sestdien izbraukumā Rīgā ar 27:17 uzvarējusi “RPI-S” vienību, bet otro sazonas panākumu tikpat spēlēs izcīnījusi “ZRHK Dobele/DSS”, kas svētdien savā laukumā ar 30:28 pārspēja Ludzas “Latgols juniori” komandu.

Sestdien Rīgā Skrīveru un Aizkraukles handbola klubs “HK S&A” spēli iesāka ar sešu vārtu izrāvienu (6:0). Turpretī “RPI-S” komanda, pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, pirmos vārtus guva vien spēles 11. minūtē (1:6).

Nākamajās desmit minūtēs skrīverieši savu pārākumu palielināja uz pusi (12:1), bet rīdzinieki otro vārtu guvumu realizēja 21. minūtē. Pēc pirmā puslaika “HK S&A” atradās vadībā ar 20:7.

Savukārt otrajā puslaikā mājinieku metienu realizācija bija labāka nekā pretiniekam, tomēr ne pietiekami, lai spētu atspēlēties. Nobeigumā uzvara Skrīveru komandai ar +10 (27:17).

• RPI-S – HK S&A 17:27 (7:20)

RPI-S – Butans 6/7, Strazdiņš 5/7, Šteinbergs 3/5, Akimovs 1/2, Patenko 1/6, 1/11
HK S&A – Švābe 7/8, Ozoliņš 7/13, E. Aņisimovs 4/7, Kurmēns 3/3, Links 2/2, Dubausks 2/4, Kaķis 1/1, Glods 1/3

Svētdien Dobelē ar trīs precīziem metieniem pēc kārtas spēles rezultātu atklāja ludzānieši Marukss Kotovs un Raivis Barkāns (3:0). Uzreiz pēc tam ar diviem vārtu guvumiem atbildēja dobelnieki Aleksis Smokro un Raiens Rozītis, tomēr izlīdzināt rezultātu vēl nespēja.

Arī turpinājumā virsroka bija Ludzas handbolistiem, kuri lielākoties pirmā puslaika noturējās trīs vārtu pārākumā, bet pārtraukumā devās ar +2 (16:14).

Pārliecinoši spēlē atgriezās dobelnieki, kuri otrā puslaika ievadā veica 6:1 vārtu izrāvienu, nostādot pretinieku iedzinēju lomā ar 20:17. Lai gan ludzānieši pūlējās vadību atgūt savās rokās, 47. minūtē panākot arī neizšķirtu (22:22), nobeigumā uzvaras laurus ar rezultātu 30:28 plūca “ZRHK Dobele/DSS” vienība.

• ZRHK Dobele/DSS – SK Latgols juniori 30:28 (14:16)

ZRHK Dobele/DSS – Birulis 5/8, Kirilka 5/8, Meiers 4/7, Smokro 3/5, Rozenfelds 3/6, Toks 3/6, Rozītis 3/6, Krievaitis 2/5, Leja 1/1, Briņķis 1/1
SK Latgols juniori – Ūzulnieks 11/13, Kotovs 4/5, Gabranovs 4/5, Lipskis 2/10, Ritiņš 2/3, Barkāns 2/5, Nazarovs 1/2, Dubrovskis 1/3, Borodkins 1/3