Izlases 01.01.2020 22:00

Rīgas Domes kauss arī Sportacentrs.com TV

domeskauss.jpg

Rīt Elektrum Olimpiskajā centrā startēs Rīgas Domes kausa izcīņa, kas šogad būs jaunatnes izlasēm paredzēts starptautisks turnīrs ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izlašu dalību. Rīt Sportacentrs.com TV tiešraidē būs iespējams vērot gan U16 meiteņu, gan U18 zēnu izlašu spēles pret Lietuvas komandām. 

No 3. līdz 5. janvārim Elektrum Olimpiskajā centrā spēles aizvadīs Latvijas meiteņu U16 izlase un Latvijas zēnu U18 izlase. U16 meitenes Vitas Brikmanes vadībā spēlēs gan arī Lietuvas, gan Igaunijas vienaudzēm, savukārt Sandra Veršakova trenētā U18 izlase aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Lietuvas U18 komandu. 

Par U16 izlasi stāsta galvenā trenere Vita Brikmane: “Pirmā treniņnometne bija aizvadītajā nedēļas nogalē – no piektdienas līdz svētdienai. Galvenais uzdevums tagad bija pierast vienai pie otras. Bija spēlētajas no dažādām komandām. Kārtīgi trenējāmies, tāpat aizvadījām tādu kā draudzības spēli pret Jēkabpils komandu, lai saprastu, uz ko katra meitene ir spējīga un kas ir tās lietas, pie kurām mājās vairāk ir jāpiestrādā. 

Atsaucība no meitenēm bija laba, visas bija motivētas un priecīgas par šādiem treniņiem. Man kā trenerei ar šīm meitenēm ir patīkami strādāt. Nebija tā, ka kāda čīkstētu vai ar kaut ko būtu neapmierināta. Visas bija gatavas trenēties. Pirmais treniņš bija jau astoņos no rīta un kopumā strādājām pat trīs reizes dienā. Turpinājumā no 27. līdz 30. decembrim atkal sanāksim kopā, bet pēc tam janvāri būs spēles. Tuvākais mērķis šobrīd ir tieši spēles janvārī, savukārt pēc tam Lieldienu laikā gribētos aizbraukt uz Prāgu, kur ir spēcīgs turnīrs ar labām komandām. Šāda pieredze būtu ļoti noderīga.”

Latvijas U16 meiteņu izlase
Laura Lielā (Aizkraukles SS/Skrīveri), Laura Hansone (Dobeles SS), Vitnija Paule Krodziniece, Sandra Brikmane, Enija Anča, Linda Kaņepe, Krista Zelčāne, Melānija Estere Ancāne, Romete Jukša, Renāte Ozola, Sintija Skrūzmane, Kristīne Radzeviča (visas Jēkabpils SS), Ginta Stauģe (Liepājas RSS/Vaiņode), Diāna Antonova, Jana Bule (abas Ludzas NSS), Vita Binduka, Frīda Binduka, Alīna Dansone, Paula Marta Alksne, Sindija Siliņa, Katrīna Strogonova (visas Salaspils SS)

Latvijas U18 zēnu izlase
Artūrs Ozerskis (Salaspils SS), Andris Vidovskis (Dobeles SS), Ričards Frīdenbergs, Roberts Frīdenbergs (abi Jūrmalas SS), Endijs Kušners, Eduards Malahovs, Edijs Kušners (visi Ludzas NSS), Mārtiņš Ozoliņš, Ritvars Putra, Andris Silenieks, Renārs Grebeņņikovs, Edijs Putniņš, Ričards Juzups, Roberts Rancāns, Gints Greikšs, Kaspars Kalējs (MSĢ), Guntars Galvanovskis (Aizkraukles SS/Skrīveri), Rihards Ernests Grava (Ulbrokas SK)

Spēļu kalendārs
03.01, 17:00, Elektrum Olimpiskais centrs, Meitenes, Latvijas U16 – Lietuva U16
03.01, 19:00, Elektrum Olimpiskais centrs, Zēni, Latvija U18 – Lietuva U18
04.01, 16:00, Elektrum Olimpiskais centrs, Meitenes, Igaunija U16 – Lietuva U16
04.01, 18:00, Elektrum Olimpiskais centrs, Zēni, Latvija U18 – Lietuva U18
05.01, 16:00, Elektrum Olimpiskais centrs, Meitenes, Latvija U16 – Igaunija U16