Mūsējie ārzemēs 02.12.2021 11:40

Renārs Uščins saņēmis uzaicinājumu uz Vācijas pieaugušo izlases treniņnometni

16.10.2021, xgox,Handball - 3.Liga SC Magdeburg II - Eintracht Hildesheim emspor, v.l. Renars Uscins (Magdeburg, 10) wirft Tor, Torschuetze, erzielt Tor, Treffer, scores the goal

Vācijas izlases galvenais treneris Alfrēds Gislasons (Alfred Gislason) uzaicinājis SC Magdeburg sistēmas spēlētāju Renāru Uščinu uz Vācijas valstsvienības treniņnometni, kura notiks 5. un 6. decembrī. Kā iepriekš esam ziņojuši, Renārs aizvadītajā vasarā kļuva par Eiropas čempionu Vācijas U19 izlases sastāvā, kā arī tika iekļauts turnīra simboliskajā izlasē. Renāra tētis Armands Uščins ir kādreizējais Latvijas izlases treneris, kura vadībā Latvijas vīriešu izlase kvalificējās un piedalījās 2020. gada Eiropas čempionātā.

Pats Renārs par uzaicinājumu uz Vācijas izlases treniņnometni saka tā:
“Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu e-pasta vēstuli, bet, protams, biju priecīgs. Šo iespēju izmantošu un izbaudīšu, kā arī mēģināšu parādīt sevi no labākās puses, lai treneriem palieku pozitīvā atmiņā.”

LHF intervija ar Renāru pēc izcīnītās zelta medaļas Eiropas čempionātā – https://handball.lv/galleries/renars-uscins-sapratu-lietas-kuras-nevis-varu-laukuma-izdarit-bet-to-ko-speju-komandai-iedot-ari-arpus-laukuma.

Izmanotie resursi: https://www.scm-handball.de/news/news-detail-page/renars-uscins-im-aufgebot-fuer-kurzlehrgang-1