Vīriešu izlase 06.11.2021 20:54

Pirmajā pārbaudes spēlē zaudējums Lietuvai

161977814923

Šodien Lietuvas pilsētā Viļņā, pārbaudes spēli ar Lietuvas izlasi aizvadīja Latvijas vīriešu izlase. Šajā spēlē piedzīvots zaudējums ar rezultātu 26:31 (8:13). Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas izlases rindās Austris Tuminskis ar pieciem gūtajiem vārtiem, kā arī Linards Usāns ar četriem vārtiem un Nils Aivis Miķelsons, un Kristers Rihards Ozols, kuri katrs guva pa trim vārtiem.

Sandris Veršakovs, Latvijas izlases galvenais treneris
“Zaudējums, bet daudz arī pozitīvu lietu. Kā jau minēju pirms spēlēm, šī ir lieliska iespēja jaunajiem handbolistiem sevi pierādīt. Bija redzams, ka viņi grib spēlēt pieaugušo izlasē un, ka mums ir nākotne. Pirmais puslaiks 8:13, nebija slikta aizsardzība, bet uzbrukums bija katastrofāls, pat ne uzbrukums, bet metienu realizācija. Tikām līdz metieniem, bet daudz nerealizējām un tas traucēja, tādēļ visu laiku bijām iedzinējos. Man bija iespēja variēt ar sastāvu, beigās bija mīnus pieci, bet pozitīvi tas, ka cīnījāmies līdz galam. Tas, ka mums kaut kas nesanāk, ir pilnīgi cits jautājums – laika un treniņu jautājums, viss ir labojams, man šobrīd svarīga ir komandas kopējā ķīmija – kā jaunie spēlētāji “saies kopā” ar pieredzējušajiem spēlētājiem. Analizēsim kļūdas un gatavosimies rītdienai.”

Lietuva – Latvija 31:26 (22:15)
Latvija: Tuminskis 5, Usāns 4, Ozols 3, Miķelsons 3, Pančenko 2, Grebeņņikovs 2, Serafimovičs 2, Šuleiko 2, Leja 2, Meikšāns 1