Baltijas handbola līga 10.04.2024 13:45

Nedēļas nogalē Baltijas līgas FINAL-4!

handbols-1puslaiks-55

Sestdien un svētdien Igaunijas pilsētā Pelvā Baltijas handbola līgas finālčetrinieka izspēlē tiksies ZRHK “Tenax Dobele”, “Viljandi HC”, “Polva Serviti” un Klaipēda “Dragūnas” vienības.

Dobeles “Tenax” handbolistiem otro sezonu pēc kārtas pusfinālā nāksies spēkoties ar “Viljandi HC”, kamēr otrajā pārī tiksies latvieša Artūra Meikšāna pārstāvētā “Polva Serviti” un “HC Dragūnas”.

Abi Igaunijas klubi finālčetriniekam kvalificējās uzreiz pēc pamatturnīra beigām, kurā finišēja kā divas labākās komandas. Savukārt “Tenax Dobele” un Klaipēdas “Dragūnas” par vietu finālčetriniekā cīnījās divās spēlēs ceturtdaļfinālā.

Pirmajā spēlē izbraukumā pret Kauņas “Granitas-Karys” dobelnieki nospēlēja neizšķirti (25:25), bet savā laukumā pieveica pretinieku ar 31:22.

“Sanācis pagājušā gada atkārtojums. Pret Viljandiem šogad abās spēlēs spēlējām punkts punktā un arī tagad nesagaidām, ka būs citādāk. Noteikti būs interesanta cīņa, kapiņš par katru laukuma centimetru,” tā sarunā ar Latvijas Televīziju pēc ceturtdaļfināla spēles par pusfinālu sacīja “Tenax Dobele” vārtsargs Artūrs Kuģis.

Iepriekšējās sezonas pusfinālā dobelnieki piekāpās “Viljandi” komandai ar 22:23, bet bronzas spēlē ar 27:26 uzvarēja Viļņas “VHC Šviesa”, pārrakstot kluba vēsturi ar izcīnītu pirmo medaļu Baltijas līgā.

Šajā nedēļas nogalē līdzjutēji aicināti doties atbalstīt “Tenax Dobele” komandu klātienē. Vairāk par iespējām un biļetēm uzzini ŠEIT.

Sacensību aktualitātēm seko līdzi Baltijas haandbola līgas mājaslapā baltichandball.net vai sociālajos tīklos (@BalticHandballLegue), bet spēles tiešraidēs skaties Baltijas līgas Youtube kontā.

Baltijas handbola līgas FINAL-4 izspēle

Sestdien, 13. aprīlī

Svētdien, 14. aprīlī

Foto: Anete Podvinska / ZRHK Tenax Dobele