Izlases 25.06.2020 12:51

Murjāņu sporta ģimnāzija turpina pieņemt audzēkņu pieteikumus jaunajam mācību gadam

1593078695.jpg

Murjāņu sporta ģimnāzija handbola nodaļā turpinās pieteikšanās audzēkņu uzņemšanai astotajā klasē 2020./2021. gadam. Par to, kas jaunos sportistus sagaida uzņemšanas pārbaudījumos un kādi ir galvenie ieguvumi iestājoties MSĢ, sarunā ar Latvijas Handbola federāciju (LHF) stāsta handbola nodaļas galvenais treneris Arnolds Straume. 

"Jārēķinās ar to, ka ir jābūt labai liecībai, jo nesekmīgos mēs nepieņemam. Jāiziet ārsta komisija, jānoliek normatīvi pie manis, un tad jau mēs vērtējam, kurus sportistus uzņemt. Nekas grūts, tomēr atlase ir," stāsta MSĢ handbola nodaļas galvenais treneris Arnolds Straume. 

Kāpēc izvēlēties Murjāņus? "Mēs nodrošinam pilnvērtīgu treniņprocesu. Ēšana, divas reizes dienā treniņi, sporta un trenažieru zāle ir pieejama. Latvijas Handbola federācija palīdz ar formu nodrošināšanu, arī medicīnu. Domāju, Latvijai tie ir ļoti labi apstākļi. MSĢ ir jāizvēlas, ja esi gatavs nopietni trenēties astoņas deviņas reizes nedēļā. Jaunietis visu laiku ir uz vietas. Mācības, treniņi. Plusu ir ļoti daudz. Jāpiemin, ka vēl viena uzņemšana paredzēta 26. jūlijā," stāsta Straume. 

Uz konkursu iesniedzamie dokumenti:

  • vecāku iesniegums par uzņemšanu MSĢ (aizpildāms uz vietas)
  • izglītības dokuments – liecība, apliecība (kopija),
  • dzimšanas apliecība, pase (kopija),
  • medicīna – medicīniskā izziņa, kuru izsniedz ģimenes ārsts, par veselības stāvokli un atļauju trenēties MSĢ, EHO kardiogramma (obligāti), 26.U – forma (no skolas), 63.formas kopija, potēšanas pase, asins un urīna analīzes vai to kopijas, zobārsta izziņa par salabotiem zobiem.
  • raksturojums no skolas (ja skola izsniedz)

Uzņemšanas pārbaudījumi notiks 28.06.2020., plkst. 09:00 Murjāņu Sporta ģimnāzijā.

Plašāka informācija atrodama ŠEIT.

Handbola nodaļas treneris Arnolds Straume, tālr. 29237750.