Baltijas handbola līga 15.09.2024 15:55

MSĢ un Tenax Dobele zaudē lietuviešiem Baltijas līgā

DSC_6707

Svētdien Lietuvā Baltijas handbola līgas čempione ZRHK “Tenax Dobele” ar 28:35 atzina Klaipēdas “Dragūnas” komandas pārākumu. Vēl vienā spraigā cīņā izcīnīt panākuma neizdevās arī Murjāņu sporta ģimnāzijas komandai, šoreiz ar 27:37 zaudējot Viļņas “VHC Šviesa” handbolistiem.

Spēlē Viļņā “MSĢ” handbolisti tā arī nespēja izvirzīties vadībā. Ievadā lietuvieši atradās divu un trīs vārtu pārākumā, bet līdz puslaikam beigām starpību palielināja līdz sešiem vārtiem – 18:12.

Nākamajās 15 minūtēs murjāniešiem gan izdevās iekrāto deficītu samazināt līdz minimumam (22:23), bet turpinājumā Viļņas komanda atkal palielināja pārākumu, nobeigumā sagādājot līgas debitantei otro zaudējumu divās dienās ar -10 (27:37).

“Arī šodien puiši spēlēja labi, bet metienu realizācija ir tas, kas mūs ļoti pievīla. Pirmajā puslaikā, ko nesametām no sešiem metriem, arī pārādījās uz tablo – mīnus seši. Otrajā jau atspēlējāmies līdz mīnus viens, bet nobeigumā atkal salūzām, līdz ar to tāds rezultāts. Domāju, ka šosezon vēl savus punktus kaut kur paņemsim un ar katru spēli būs aizvien labāk,” sacīja Murjāņu sporta ģimnāzijas komandas galvenais treneris Arnolds Straume.

Arī vakar spraigā līdzvērtīgā cīņā murjāniešiem debijas spēlēs nobeigumā tomēr nācās atzīt iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieces “HC Dragūnas” komandas pārākumu ar 35:45 (21:22).

• VHC Šviesa – MSĢ 37:27 (18:12)

VHC Šviesa – Tadas Rasakevičius 11/12, Skirmantas Plėta 6/10, Mantas Urvikis 6/8, Šarūnas Ugianskis 4/4

MSĢ – Einārs Borisovs 7/12, Valdis Kalniņš 5/9, Mārtiņš Misulis 4/7, Endijs Šnepsts 3/6, Mārcis Drēviņš 2/3, Emīls Vilsons 2/3, Elgars Kušners 2/5, Ralfs Sproģis 1/1, Andis Bors 1/2

Vakar ZRHK “Tenax Dobele” nodrošināja savus pirmos punktus Baltijā ar uzvaru pār Viļņas “VHC Šviesa”(34:26). Tomēr šodien Klaipēdā piedzīvoja zaudējumu “Dragūnas” komandai.

Lietuvieši spēli iesāka ar 5:1 izrāvienu. 7. minūtē vārtsarga Artūra Kuģa rezultatīvais metiens Dobeles komandai panāca -2 (3:5). Pēc tam dobelnieki noturējās trīs vārtu atstatumā, bet pārtraukumā jau devās ar 11:18.

Smagā cīņā dobelnieki otrā puslaikā vēl centās vārtu starpību samazināt un 50. minūtē panāca 23:28, taču arī nobeigumā nācās piekāpties pretiniekam septiņu vārtu starpībā (28:35).

“Agresīva spēle uz abām pusēm, bet mums jau izsenis ar Dragūnām ir tāds kā derbijs, tāpēc viņi mūs silti sagaidīja. Kārtīga spēle, kā handbolā pienākas. Šodien daudz kas nesanāca, mazliet samocīti. Kaut kāda maģija, daudz kļūdu un neiemestu metienu no sešiem metriem. Mēģinājām pietuvoties, bet beigās nesanāca. Kādam bija jāzaudē, šoreiz tie bijām mēs, bet gaidīsim Dragūnas ciemos arī pie mums,” pēc spēles sacīja ZRHK “Tenax Dobele” komandas galvenais treneris Sandris Veršakovs.

• HC Dragūnas – ZRHK Tenax Dobele 35:28 (18:11)

HC Dragūnas – Tomas Drakšas 6/7, Gytis Šmantauskas 6/7, Ighor Odinokov 4/5, Benas Butkus 4/6

ZRHK Tenax Dobele – Kārlis Krūmiņš 5/5, Ņikita Pančenko 5/7, Nils Kreicbergs 5/8, Kristers Suharevs 3/4, Antons Šuleiko 3/6, Artūrs Kuģis 2/2, Intars Jomants 2/4, Kristers Plūme 1/1, Ričards Juzups 1/1, Aliaksandr Patcykailik 1/5

Nākamajā nedēļas nogalē izbraukumā uz Igauniju dosies “ASK Zemessardze/RSU” un “MSĢ” vienības, kur pārbaudīs spēkus pret “Mistra” un “Polva Serviti” komandām.