Federācija 21.10.2021 11:22

“Mājsēdes” laikā apturēta visu sacensību norise. Trenēties un spēlēt drīkst tikai izlases.

LOGO.v2

Diemžēl esam spiesti ziņot, ka sakarā ar Covid19 straujo izplatību Latvijā no šodienas (21. oktobra) ir izsludināta mājsēde (“lockdown”), kura noteikta līdz 14. novembrim. 

Sporta jomā līdz 14. novembrim ir atceltas visas sporta sacensības, kā arī visi sporta treniņi klātienē amatieriem visās vecuma grupās, kā arī interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu ietvaros, paredzot tikai atsevišķus izņēmumus pieaugušo izlašu un citu augsta līmeņa sportistu dalībai sporta treniņos un sacensībās.

Vienlaikus arī turpmāk netiek ierobežotas individuālas fiziskās aktivitātes veselības saglabāšanai un uzlabošanai, ja tās norisinās ārtelpās un bez trenera.

Šajā laikā drīkst norisināties tikai starptautisko sporta federāciju sporta sacensību kalendārā iekļautās sporta sacensības pieaugušo izlašu sportistiem (komandu sporta spēlēs – arī junioru izlašu sportistiem vecumā no 16 gadiem), kā arī komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu sporta sacensības, kurās piedalās tikai profesionāli sportisti (ar to saprotot personas, kuras uz darba līguma pamata un par nolīgto samaksu gatavojas sporta sacensībām un piedalās tajās), turklāt visām šīm sacensībām jānorisinās bez skatītājiem.

Sporta treniņprocesu varēs turpināt Latvijas pieaugušo izlases (komandu sporta spēlēs – arī junioru izlašu sportistu vecumā no 16 gadiem).

Tādēļ no šodienas (21. oktobra) pārtraucam treniņus klātienē, visas sacensība tajā skaitā Baltijas Handbola līgu, Latvijas čempionātu sievietēm, Synottip Virslīgas čempionātu vīriešiem, Bērnu un jauniešu čempionātus līdz 14. novembrim vai citiem valdības rīkojumiem.

Tāpat svarīgi pievērst uzmanību tam, ka pēc 14.11., sports tiks atjaunots TIKAI Zaļajā režīmā (ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu).

 Jautājumu gadījumā sazinieties ar LHF biroju! 

https://www.izm.gov.lv/lv/jaunums/par-izmainam-izglitibas-un-sporta-norisu-organizesana-no-21oktobra

Sargāsim viens otru un tiklīdz būs kāda papildus informācija – ziņosim!