Veterāni 24.04.2024 12:41

Ludzā aizvadīts Lietuvas atklātā veterānu čempionāta sestais posms

IMG_2481

Sestdien, 20.aprīlī Ludzā tika aizvadīts Lietuvas atklātā veterānu čempionāta rokasbumbā sestais posms “HYDROX Kauss”, kurā Latviju pārstāvēja četras komandas trīs grupās.

Skrīveru meitenes dāmu grupā ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem palika 4. vietā.

Vīru 33+ vecuma grupā “Latgols” komanda uzvarēja savā apakšgrupā, bet, tā kā piedalījās ārpus konkurences, par medaļām nedrīkst cīnīties.

Vīru 45+ vecuma grupā piedalījās divas Latvijas komandas. “Andruxas draugi” ārpus konkurences izcīnīja 2. vietu posmā un “Masters LV” komanda izcīnīja 3. vietu posmā, bet 2. vietu čempionāta ieskaitē.

Pēdējais čempionāta posms notiks 18. maijā Lietuvas pilsētā Pasvalē.

Skrīveru meitenes kopvērtējumā šobrīd atrodas 4. vietā, tomēr pēdējā posma spēlēs rezultātā noķert 3. vietā esošo Viļņas komandu vairs nav iespējams.

Vīru 45+ vecuma grupā “Masters LV” ieņem 3. vietu un, veiksmīgi aizvadot pēdējo posmu, var kopvērtējumā pārspēt Viļņas komandu. Tad gala rezultātā viss būs atkarīgs no savstarpējām spēlēm un iemesto/ielaisto vārtu attiecības.

Paldies Ludzas novadam par uzņemšanu, Andrejam Narņickim un Ronaldam Pambakeram par pasākuma organizēšanu, kā arī atbalstītājiem SIA HYDROX, Mežvidu tomāti, Fristads, Apsara Tea, WATERMELON-prezentreklāma, #hockaine power sporta dzēriens, GMT Beauty un HRC Group.

Lietuvas atklātā veterānu čempionāta kopvērtējums 2023/2024 sezonā

“HYDROX Kauss” kopvērtējums un rezultāti vīriešu 33+ vecuma grupā

“HYDROX Kauss” kopvērtējums un rezultāti vīriešu 45+ vecuma grupā

“HYDROX Kauss” kopvērtējums un rezultāti sieviešu grupā