Izlases Vīriešu izlase 23.10.2019 21:00

LHF nodrošinās teksta tiešraidi no Latvijas izlases šīvakara spēles pret Luksemburgu

lvizlase.png

Latvijas nacionāla handbola izlase turpina treniņnometni Luksemburgas pilsētā Differdangē un šovakar pulksten 20:30 pēc Latvijas laika aizvadīs spēli pret vietējo valstsvienību. Latvijas Handbola federācija (LHF) piedāvās šai spēlei sekot līdzi teksta tiešraidē.

Teksta tiešraide būs pieejama ŠEIT

Latvijas izlase 20 spēlētāju sastāvā uz Luksemburgu devās otrdien. Treniņnometne, gatavojoties 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīram, tiks aizvadīta līdz 26. oktobrim. Jau iepriekš ziņojām, ka tās ietvaros paredzētas divas pārbaudes spēles pret vietējo Luksemburgas izlasi. Pirmā no tām šodien, bet otrā – rīt. Abas spēles sāksies pulksten 20:30 pēc Latvijas laika. 

“Līdz šim Luksemburgā esam aizvadījuši četrus treniņus. Varu teikt, ka apstākļi komandai ir labi, vieni no labākajiem kādos esam strādājuši šādās treniņnometnēs. Ērti, viss ir tuvu un sakārtots handbolam. Ir tā, ka domājam tikai par handbolu, citām lietām šeit laika nav. Esam ieradušies Luksemburgā, lai smagi strādātu, nevis apskatītu pilsētu vai valsti. Esam kopā un turpinām gatavošanos lielajam mērķim, kas ir 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīrs.

Galvenais treneris Armands Uščins jau komandai pateica, ka šajā nometnē spēles pret Luksemburgu nav galvenais. Domājam par Latvijas izlases uzbrukumu un aizsardzību, nevis par to, ko var piedāvāt pretinieki. Nedomājam par Luksemburgu, mums ir savi uzdevumi. Spēlē piedalīsies 18 spēlētāji, un visiem tiks dota iespēja. Pēdējā brīdī no ierindas izkrita Nils Miķelsons, bet pārējiem viss ir kārtībā un ir gatavi spēlei. Atmosfēra būšot laba, klātienē spēli vērošot vismaz 500 skatītāji, kas mazajai pilsētai ir neslikts rādītājs,” no Luksemburgas ziņo LHF ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks. 

Latvijas izlases kandidātu saraksts treniņnometnei Luksemburgā
Vārtsargi: Artūrs Kuģis (HC Vardar, Maķedonija), Raitis Puriņš (Celtnieks Rīga) 
Kreisie ārējie: Aivis Jurdžs (Tenax Dobele), Emīls Kurzemnieks (Tenax Dobele)
Kreisā mala: Nils Kreicbergs (Riihimaen Cocks, Somija), Oskars Arājs (Tenax Dobele), 
Saspēles vadītāji: Ģirts Lilienfelds (HSC Coburg 2000, Vācija), Austris Tuminskis (EHV Aue, Vācija), Toms Lielais (HB Dudelange, Luksemburga), Raivis Gorbunovs (RK Umag, Horvātija) 
Labā mala: Uvis Strazdiņš (HC Kehra, Igaunija), Andis Ērmanis (Tenax Dobele)
Labie ārējie: Dainis Krištopāns (HC Vardar, Maķedonija), Guntis Piļpuks (HF Mors, Dānija), Evars Klešniks (LIT Tribe Germania, Vācija), Jānis Pavlovičs (Sandefjord Handball, Norvēģija) 
Līnijas spēlētāji: Ingars Dude (Limoges Hand 87, Francija), Artūrs Meikšāns (Polva Serviti, Igaunija), Egils Politers (Tenax Dobele)

Oficiālās personas
Armands Uščins, Galvenais treneris
Andrejs Narnickis, Treneris
Arnolds Straume, Treneris
Sandris Veršakovs, Treneris
Agate Ādiņa, Fizioterapeite
Ēriks Visockis, Fiziskās sagatavotības treneris
Guntis Ciematnieks, Delegācijas vadītājs