Izlases Sieviešu izlase 29.05.2021 18:58

Latvijas sieviešu handbola izlase piedzīvo zaudējumu pārbaudes spēlē

IMG-20210529-WA0011

Latvijas sieviešu handbola izlase turpina gatavošanos 2022. gada Eiropas čempionāta 1. kārtas kvalifikācijas spēlēm. Mūsu spēlētājas jau drīz dodas uz Grieķiju, kur trīs dienu laikā aizvadīs trīs spēles ar Itālijas, Grieķijas un Bosnijas un Hercegovinas izlasēm. Vēl pirms došanās ceļā, Latvijas sieviešu handbola izlase Ulbrokas sporta kompleksā, aizvadīs divus treniņus un divas spēles. Šī būs pēdēja iespēja pieslīpēt gan komandas sadarbību laukumā, gan ārpus tā. Tādēļ meitenēm paredzētas ne tikai sporta, bet arī dažas ārpus laukuma – komandas saliedēšanas aktivitātes.

Šorīt, Latvijas sieviešu handbola izlases spēlētājas, piedalījās nelielā fotosesijā, savukārt pēc tam aizvadīja kārtējo treniņu, lai jau vakarā dotos laukuma pret Igaunijas valstsvienību.

Diemžēl vakara spēlē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 17:28. Rezultāts pēc pirmā puslaika bija 8:14, un arī otrajā spēles daļā Latvijas izlases spēlētajas nespēja rast risinājumu Igaunijas pārsvaram.
Latvijas izlases sastāvā rezultatīvākā spēlētājas ar četriem gūtajiem vārtiem bija Madara Cibuļska, trīs vārtus pievienoja Žanete Kukarāne. Igaunijas izlasē ar 10 vārtu guvumiem izcēlās Alina Molokova, bet sešus precīzus raidījumus pievienoja Polina Gorbotsova.

Jau rīt, plkst., 11:00, Ulbrokas sporta kompleksā notiks otra savstarpējā komandu pārbaudes spēle, kurā mūsu meitenēm būs iespēja ne tikai revanšēties, bet pirms došanās ceļā, iegūt nelielu devu pārliecības.