Vīriešu izlase 21.08.2021 19:06

LATVIJAS IZLASE SPĒLĒS PAR 3. VIETU

31-JBS_0161

EHF U19 Eiropas čempionātā B divīzija Latvijas izlases cīņā par vietu finālā piekāpās Melnkalnei ar rezultātu 25:30. Latvijas izlases sastāvā rezultatīvākie spēlētāji Jevgenijs Rogonovs un Endijs Kušners, kuri katrs guva 5 vārtus. Par vērtīgāko šīs spēles komandas spēlētāju tik atzīts Jevgenijs Rogonovs. Rīt Latvijas izlasei spēle par bronzas medaļām pret Rumānijas valstvienību. Spēles sākums 17:00, “Rimi Olimpiskajā centrā”.

Kā pēc spēles atzina komandas galvenais treneris Arnolds Starume, tādu komandu kā Melnkalne ir ļoti grūti uzvarēt:
“Mēs bijām ļoti labi sagatavojušies šodienas spēlei un pirmo puslaiku nospēlējām lieliski. Otrā puslaika sākumā diemžēl neiemetām savus golus. Ir grūti uzvarēt tik spēcīgu komandu kāda ir Melnkalne. Tev ir jārealizē savas izdevības un mēs to neizdarījām, tāpēc arī zaudējām. Es esmu ļoti apmierināts ar komandu, ar puišiem- viņi ļoti labi nocīnījās. Tagad jāgatavojas rītdienai- tā būs ļoti smaga spēle.”

Bet Melnkalnes komandas treneris Marko Knezevic uzskata, ka Melnklanes komanda ir pelnījusi spēlēt A divīzijā:
“Es vēlos pateikties Latvijas komandai par labu spēli – tā bija interesanta un sarežģīta. Mēs bijām gatavojušies vairākus gadus šim turnīram un es domāju, ka mūsu vieta ir A divīzijā. Rīt mēs centīsimies šo vietu iegūt.”

Latvijas izlases šīs spēles vērtīgākais spēlētājs Jevgenijs Rogonovs pēc spēles teica, ka lepojas ar savu komandu un paturpināja komandas biedra Mārtiņa Ozoliņa iesākto, ka: “Mēs neesam tikai komandas biedri, mēs esam ģimene.”

Melnkalne: Cepic 7, Dragasevic 6, Vukicevic 5, Nikolic 4, Vukic 3, Pejovic 3, Vujovic 1, Barjaktarovic 1
Labākais spēlētājs: Arsenije Dragasevic

Latvija: Rogonovs 5, En. Kusners 5, Grebennikovs 4, Usans 3, Serafimovics 3, Geislers 2, Juzups 2, Ed. Kusners 1
Labākais spēlētājs: Jevgenijs Rogonovs