Uncategorized 22.08.2021 19:09

LATVIJAS IZLASE CĪŅĀ PAR BRONZAS MEDAĻU PIEKĀPJAS RUMĀNIJAS IZLASE

220821103

EHF U19 Eiropas čempionātā B divīzijā Latvijas izlases cīņā par bronzas medaļām piekāpās Rumānijai ar rezultātu 35:38. Latvijas izlasē rezultatīvākais spēlētājs ar 14 gūtajiem vārtiem bija Endijs Kušners, septiņus vārtus guva Jevgenijs Rogonovs, bet sešus pievienoja Ralfs Geislers. Par vērtīgāko šīs spēlēs komandas spēlētāju tik atzina Endiju Kušneru.

Rezultatīvākie – Ozoliņš 1, Serafimovičs 1, Geislers 6, Juzups 2, Rogonovs 7, Kazlovksis 1,  Grebeņņikovs 3, En.Kušners 14

Arnolda Straumes komentārs:
“Šodien sanāca nedaudz par garu handbols, mazliet par daudz ielaidām, tur mēs varējām pielikt. Es gribētu paslavēt puišus, vakar bija grūta spēle, šodien bija grūta spēle. Daudziem bija traumas, slimi. Ar rezultātu mēs neesam apmierināti, gribējām protams augstāk, bet par puišu sniegumu es nevaru neko sliktu nevienam pateikt. Ceru ka viņiem būs liela nākotne un ka viņi pārstāvēs Latvijas pieaugušo izlasi, vismaz lielakā daļa. To es viņiem arī novēlu. Paldies visiem, kas sekoja līdzi.”

Komandas kapteņa Endijs Kušnera komentārs:
“Nē, neteiktu, ka bija ļoti labs (čempionāts), varējām labāk nospēlēt. Mums bija paveicies ar grupu, vienu spēli tikai uzvarējām un tikām pusfinālā. Pret Montenegro mēs ļoti labi cīnījāmies, cepuri nost komandai. Pirmais puslaiks vispār bija ideāls, otrā puslaika sākumā pāris neiemesti goli, nolūzām. Pagājušo spēli pret rumāņiem zaudējām pa 11. Šodien arī bija „gols golā“ un, tad pēkšņi vienā brīdī atkal nolūzām. Tad atdzinām, vēlāk atkal atlaidām. Kopumā komanda malači, kā mēs jau teicām vairākās intervijās, mēs neesam tikai komandas biedri, mēs esam ģimene.”