Latvijas čempionāts 08.04.2024 14:12

Latvijas čempionāts ir noslēdzies!

DSC_04.04.2024.-26

Latvijas čempionāta sezona ir galā un visās līgās noskaidroti vietu sadalījumi. Vīriešu virslīgas godalgas tika pasniegtas jau martā, savukārt 4. aprīlī Dobelē ar izcīnītajiem kausiem un medaļām tika apbalvotas sieviešu virslīgas un vīriešu 1. līgas komandas.

Vēl šajā nedēļas nogalē līgu duelī par tiesībām nākamsezon spēlēt virslīgas čempionātā tikās virslīgas 8. vietas ieguvēja “HK S&A” un 1. līgas čempioni “ONSC/HK Ogre”. Sērijā līdz divām uzvarām vietu virslīgā saglabāja Aizkraukles un Skrīveru handbola klubs.

Vīriešu virslīgas čempionātā desmito reizi 30 gadu kluba pāstāvēšanas vēsturē titulu izcīnījuši ZRHK “Tenax Dobele” handbolisti.

Pēdējās trīs sezonās ar tiesībām cīnīties par vietu virslīgas čempionātā, otro sudrabu pēc kārtas izcīnījusi Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda, bet ar bronzas medaļām uz goda pjedestāla atkal atgriezusies “ASK Zemessardze/LSPA” vienība.

Ar jau ceturto zeltu un otro sezonu pēc kārtas par sieviešu virslīgas čempionēm kļuvušas “SK Lagols” handbolistes. Iepriekšējās sezonas bronzas medaļniece “REIR/Dobele SS” šosezon tikusi vicečempiones godā, bet ar bronzu sezonu noslēgusi “Salaspils SS” komanda.

Turpretī 1. līgā vīriešiem šosezon par čempioniem kronēti “ONSC/HK Ogre” handbolisti, kuri visas sezonas gaitā nospēlēja bez zaudējumiem.

Augsto otro vietu šosezon ieņēmusi “Ulbroka SK” komanda, kura iepriekšējā sezona finišēja 5. vietā, bet pavisam jaunizveidotā “Salaspils SS” komanda savu debijas sezonu noslēgusi ar bronzu.

Sezonas izskaņā maijā vairākas sieviešu un vīriešu komandas vēl tiksies Latvijas kausa izcīņas turnīrā. Par to uzzini plašāk ŠEIT.

Latvijas čempionāta vietu sadalījums