Izlases Vīriešu izlase 18.06.2019 21:00

Kuģis paraksta līgumu ar Čempionu līgas uzvarētāju “Vardar”

kugis.jpg

Latvijas nacionālās izlases vārtsargs Artūrs Kuģis pēc teicama snieguma 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā spēris platu soli uz priekšu savā karjerā, parakstot līgumu ar EHF Čempionu līgas uzvarētāju Skopjes “Vardar”. 

Par vienu no spilgtākajām spēlēm karjerā Kuģim kļuva 12. jūnija cīņa pret 2017. gada pasaules čempionāta bronzas medaļnieci Slovēniju. Artūrs demonstrēja izcilu sniegumu visas spēles gaitā, Latvija uzvarēja ar 25:24 un pirmo reizi vēsturē iekļuva Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pēc šīs spēles par Artūru interesi izrādīja vairāki Eiropas handbola klubi. 

Pēdējās divas sezonas Kuģis pavadīja Vācijas klubā “TW Grosswallstadt”, kas šogad izkrita uz 3. līgu, bet Artūram atrast sev vietu šajā komandā bija grūti, jo trenera uzticību izpelnīties neizdevās. Pēc sezonas bija skaidrs, ka Vācijas klubā Kuģis nepaliks. 

Tagad kļuvis zināms, ka Kuģis kļūs par Latvijas nacionālās izlases līdera Daiņa Krištopāna komandas biedru Maķedonijas klubā Skopjes “Vardar”, kas aizvadītajā sezonā kļuva par Eiropas prestižākā handbola turnīra EHF Čempionu līgas uzvarētāju. 

“Esmu patiešām laimīgs, ka ir parakstīts līgums ar “Vardar” klubu un būšu daļa vienam no labākajiem handbola klubiem. Protams, parakstot līgumu ar šādu klubu, esmu uzlicis sev mērķi izdarīt visu iespējamo. Skopje ir handbola centrs. Ļoti ceru, ka kopā spēsim sasniegt lielas lietas. Vēlos izteikt pateicību kluba vadībai par man sniegto iespēju pārstāvēt “Vardar”. Ar nepacietību jau tagad gaidu spēles,” pēc līguma parakstīšanas atzīmējis Kuģis. 

“Vardar” gatavošanos jaunajai sezonai sāks jūlija otrajā pusē.