Izlases 05.05.2019 21:00

Krištopāns un “Vardar” izcīna vietu EHF čempionu līgas “FINAL 4”

vardar.jpg

Šovakar EHF Čempionas līgas “Final 4” jeb labāko četrinieku sasniedza Latvijas izlases līdera Daiņa Krištopāna Maķedonijas komanda Skopjes “Vardar”, kas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 25:29 piekāpās Ungārijas “MOL-Pick Szeged”, bet divu spēļu summā uzvarēja ar 56:52.

Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmā spēle starp šīm komandām notika Skopjē, kur “Vardar” aizvadīja lielisku spēles otro daļu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 31:23, sperot platu soli pretim “Final 4”, jo uzvarētāju noskaidro divu spēļu summā. Dainis pirmajā spēlē bija labākais spēlētājs ar astoņiem gūtiem vārtiem.

Atbildes spēlē šovakar Ungārijā vietējā “MOL-Pick Szeged” aizvadīja izcilu spēles pirmo puslaiku, guva spilgtas emocijas un spēja atgūt pirmajā spēlē iekrāto astoņu vārtu deficītu (17:9). Pēc šāda pavērsiena ”Vardar” nesalūza un ar kaujiniecisku noskaņojumu devās laukumā uz spēles otro puslaiku. Laukumā netrūka asumu, abas komandas bija nepiekāpīgas, bet “Vardar” spēja sasniegt sev vajadzīgo rezultātu, spēli gan zaudējot ar 25:29, taču divu spēļu summā triumfējot ar 56:52.

Dainis šajā spēlē bija komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs, ar septiņu metienu palīdzību gūstot piecus vārtus. Igors Karāčičs “Vardar” sastāvā bija rezultatīvākais ar astoņiem gūtiem vārtiem.

Bez Skopjes “Vardar” Čempionu līgas labāko četriniekā iekļuvušas arī Spānijas “Barcelona”, Polijas “Viva Kielce” un Ungārijas “Telekom Veszprem”. “Final 4” turnīrs notiks 1. jūnijā “Lanxess” arēnā Ķelnē.